امروز: ۱۴۰۱/۵/۱۹پربیننده‌ترین ها
گفتگو
معرفی حوزه معاونت امداد و نجات
این معاونت به عنوان محوری ترین حوزه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی و امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی که مطابق با اساسنامه جمعیت هلال احمر و همچنین طرح جامع امداد و نجات کشور از مهمترین وظایف هلال احمر محسوب می شود، شناخته شده است. معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی توانسته است با ظرفیت سازی و ایجاد زمینه مناسب، سطح توان عملیاتی و پاسخگویی خود را تا حدود بسیار مطلوبی ارتقاء بخشیده و آماده پاسخگویی به هنگام و مناسب در حوادث و سوانح در سطح استان و کلانشهر مشهد باشد
۱۳۹۹/۱۱/۹

برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات
برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات در مقر EOC مشهد
۱۳۹۴/۴/۷

آغاز غبار روبی مساجد همراه با شروع ماه مبارک رمضان
همزمان با شروع ماه مبارک رمضان طرح غبار روبی از نمازخانه پایگاه عملیات آغاز شد
۱۳۹۴/۳/۲۸

دوره آمادگی مهارتی نجاتگر یکم و ایثار برادران و خواهران در شهرستانهای قوچان و مشهد برگزار شد
همچنین دوره تخصصی آوار خواهران بمدت 6 روز در مرکز آموزشهای تخصصی با حضور 25 نفر از نجاتگران خواهر شهرستان های استان برگزار گردید.
۱۳۹۴/۳/۱۷

برگزاری اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در ارتفاعات زو از کوه های آب و برق در اردیبهشت ماه 94 برگزار شد
۱۳۹۴/۳/۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۷ تير ساعت ۱۲:۲۲ کد مطلب: 70026
 مصدومیت راننده خودروی سمند در پی واژگونی

عملیات امدادرسانی در پی واژگونی خودروی سمند در کیلومتر 60 محور فریمان به تربت جام صورت پذیرفت.

غلامرضا صیادی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمراستان خراسان رضوی از امدادرسانی به مصدوم حادثه واژگونی خودروی سمند در کیلومتر 60 محور فریمان به تربت جام توسط نجاتگران خرم آباد شهرستان تربت جام خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، صیادی تشریح کرد : در ساعت 4:50 روز سه شنبه  7 تیر ماه 1401   طی گزارش اورژانس با ندای امداد 112 مبنی پی واژگونی خودروی سمند در کیلومتر 60 محور فریمان به تربت جام ، هماهنگی های لازم توسط مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان EOC)) جهت اعزام یک تیم  از پایگاه خرم آباد تربت جام با یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه صورت پذیرفت.

صیادی بیان داشت: این حادثه باعث مصدومیت راننده خودروی سمند شد که تیم عملیاتی  خرم آباد پس از رسیدن به محل حادثه ضمن  انجام ارزیابی و تثبیت صحنه ، مصدوم حادثه  را جهت تکمیل چرخه درمان به بیمارستان سجادیه تربت جام منتقل شد.  شایان ذکر است این عملیات ساعت 6:20 پایان یافت.

پرسنل و نجاتگران شرکت‌کننده در این ماموریت ، آقایان امید شمس احمدی، ابوالقاسم سمندری، عرفان سلطانی رباط، جواد عبدی و هادی حسن زایی بودند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی