امروز: ۱۴۰۱/۵/۱۹پربیننده‌ترین ها
گفتگو
معرفی حوزه معاونت امداد و نجات
این معاونت به عنوان محوری ترین حوزه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی و امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی که مطابق با اساسنامه جمعیت هلال احمر و همچنین طرح جامع امداد و نجات کشور از مهمترین وظایف هلال احمر محسوب می شود، شناخته شده است. معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی توانسته است با ظرفیت سازی و ایجاد زمینه مناسب، سطح توان عملیاتی و پاسخگویی خود را تا حدود بسیار مطلوبی ارتقاء بخشیده و آماده پاسخگویی به هنگام و مناسب در حوادث و سوانح در سطح استان و کلانشهر مشهد باشد
۱۳۹۹/۱۱/۹

برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات
برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات در مقر EOC مشهد
۱۳۹۴/۴/۷

آغاز غبار روبی مساجد همراه با شروع ماه مبارک رمضان
همزمان با شروع ماه مبارک رمضان طرح غبار روبی از نمازخانه پایگاه عملیات آغاز شد
۱۳۹۴/۳/۲۸

دوره آمادگی مهارتی نجاتگر یکم و ایثار برادران و خواهران در شهرستانهای قوچان و مشهد برگزار شد
همچنین دوره تخصصی آوار خواهران بمدت 6 روز در مرکز آموزشهای تخصصی با حضور 25 نفر از نجاتگران خواهر شهرستان های استان برگزار گردید.
۱۳۹۴/۳/۱۷

برگزاری اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در ارتفاعات زو از کوه های آب و برق در اردیبهشت ماه 94 برگزار شد
۱۳۹۴/۳/۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۱۲ تير ساعت ۹:۳۲ کد مطلب: 70055
 عملیات رهاسازی و امدادرسانی به مصدومین حادثه واژگونی یک دستگاه پژو 206

عملیات رهاسازی و امدادرسانی به مصدومین حادثه واژگونی یک دستگاه پژو 206 در کیلومتر 33 محور قوچان به مشهد توسط نجاتگران قوچان صورت پذیرفت.

غلامرضا صیادی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمراستان خراسان رضوی از امدادرسانی و عملیات رهاسازی به مصدومین حادثه واژگونی یک دستگاه پژو 206 در کیلومتر 33 محور قوچان به مشهد توسط نجاتگران پایگاه شهید کلاهدوز  قوچان با همکاری عوامل اورژانس خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، صیادی تشریح کرد : در ساعت 16:24 روز شنبه  11 تیر ماه 1401   طی گزارش مردمی با ندای امداد 112 مبنی بر واژگونی یک دستگاه پژو 206 در کیلومتر 33 محور قوچان به مشهد (روبروی دوربرگردان کلاته برولیان) ، هماهنگی های لازم توسط مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان EOC)) جهت اعزام دو تیم  از پایگاه شهید کلاهدوز قوچان با یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه ست نجات به محل حادثه صورت پذیرفت.

صیادی بیان داشت: این حادثه 2 مصدوم داشت که تیم عملیاتی  شهید کلاهدوز قوچان پس از رسیدن به محل حادثه ضمن  انجام ارزیابی و تثبیت صحنه نسبت به رهاسازی دو مصدوم محبوس شده اقدام و یکنفر از مصدومین حادثه  را جهت تکمیل چرخه درمان به مرکز درمانی منتقل نمودند شایان ذکر است این عملیات ساعت 18:33 پایان یافت.

پرسنل و نجاتگران شرکت‌کننده در این ماموریت ، مجید زارع، رضا عشقی نقاب، احسان وفادار، محمدمهدی معتمدی، مصطفی جهانبخش حضور داشتند

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی