امروز: ۱۴۰۱/۷/۱۳پربیننده‌ترین ها
گفتگو
معرفی حوزه معاونت امداد و نجات
این معاونت به عنوان محوری ترین حوزه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی و امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی که مطابق با اساسنامه جمعیت هلال احمر و همچنین طرح جامع امداد و نجات کشور از مهمترین وظایف هلال احمر محسوب می شود، شناخته شده است. معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی توانسته است با ظرفیت سازی و ایجاد زمینه مناسب، سطح توان عملیاتی و پاسخگویی خود را تا حدود بسیار مطلوبی ارتقاء بخشیده و آماده پاسخگویی به هنگام و مناسب در حوادث و سوانح در سطح استان و کلانشهر مشهد باشد
۱۳۹۹/۱۱/۹

برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات
برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات در مقر EOC مشهد
۱۳۹۴/۴/۷

آغاز غبار روبی مساجد همراه با شروع ماه مبارک رمضان
همزمان با شروع ماه مبارک رمضان طرح غبار روبی از نمازخانه پایگاه عملیات آغاز شد
۱۳۹۴/۳/۲۸

دوره آمادگی مهارتی نجاتگر یکم و ایثار برادران و خواهران در شهرستانهای قوچان و مشهد برگزار شد
همچنین دوره تخصصی آوار خواهران بمدت 6 روز در مرکز آموزشهای تخصصی با حضور 25 نفر از نجاتگران خواهر شهرستان های استان برگزار گردید.
۱۳۹۴/۳/۱۷

برگزاری اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در ارتفاعات زو از کوه های آب و برق در اردیبهشت ماه 94 برگزار شد
۱۳۹۴/۳/۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۶ مرداد ساعت ۹:۵۱ کد مطلب: 70201
 مصدومیت 3 نفر در پی واژگونی موتورسیکلت

واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت در کیلومتر 25 محور بردسکن به طبس (فرعی روستای برجک) باعث مصدومیت 3 نفر شد .

سیدرسول شخصی زارع سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی از امدادرسانی و انتقال یکی از مصدومین حادثه واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت در کیلومتر 25 محور بردسکن به طبس (فرعی روستای برجک) به مرکز درمانی توسط نجاتگران پایگاه شهید سید احمد موسوی شهرستان بردسکن خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، زارع تشریح کرد: در ساعت 00:45 بامداد روز چهارشنبه 5 مردادماه طی گزارش مردمی با ندای امداد 112 مبنی بر واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت در کیلومتر 25 محور بردسکن به طبس (فرعی روستای برجک) ، بلافاصله هماهنگی های لازم توسط مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان EOC)) جهت اعزام یک تیم با خودروی آمبولانس از پایگاه شهید سید احمد موسوی شهرستان بردسکن به محل حادثه صورت پذیرفت.

وی بیان داشت: این حادثه  باعث مصدومیت 3 نفر  شد که تیم اعزامی پس از رسیدن به محل حادثه ضمن ارزیابی و تثبیت صحنه و انجام اقدامات اولیه جهت مصدومین، یکی از مصدومین را به بیمارستان ولیعصر (عج) منتقل نمودند. این عملیات با حضور نجاتگران رضا قانعی مطلق، علی کوکبی و محمد رجائی در ساعت 2:25 پایان یافت.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی