امروز: ۱۴۰۰/۹/۹
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۱۸ مهر ساعت ۸:۵۲ کد مطلب: 67186
همزمان با دهه پایانی ماه صفر::
 بهره مندی عزاداران ائمه اطهار(س) از خدمات خانه هلال در خوشاب

رئیس جمعیت هلال احمر خوشاب گفت:همزمان با دهه پایانی ماه صفر،عزاداران اهل بیت(ع) از خدمات خانه هلال این جمعیت بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوشاب، فاطمه محسنی پور اظهارداشت: با عنایت به برگزاری مراسمات عزاداری پیامبر اکرم(ص)، امام حسن مجتبی(ع) و حضرت رضا(ع)، تیم های امدادی این جمعیت در راستای ترویج استفاده از ماسک و اجرای طرح تب سنجی در محل های عزاداری مستقر و به ارائه خدمات پرداختند.

وی افزود: این برنامه به همت خانه هلال روستای سیدآباد از توابع شهرستان خوشاب برگزار شد که اعضاء با حضور پر رنگ خود ضمن عزاداری برای اهل بیت(ع) به ارائه خدمات نیز پرداختند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی