امروز: ۱۴۰۰/۹/۱۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۹ مهر ساعت ۱۴:۲۴ کد مطلب: 67202
همزمان با هفته نیروی انتظامی::
 دیدار پرسنل و اعضاء هلال احمر خوشاب با فرمانده انتظامی این شهرستان

همزمان با هفته نیروی انتظامی، پرسنل و جمعی از اعضاء هلال احمر خوشاب با سرهنگ آشتیانی فرمانده انتظامی این شهرستان دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال خوشاب، در این دیدار فاطمه محسنی پور رئیس جمعیت بر برگزاری دوره های آموزشی ویژه پرسنل فرماندهی انتظامی این شهرستان تاکید کرد.

همچنین  در پایان این نشست رئیس جمعیت هلال احمر خوشاب با اهدا لوح و هدیه ای به نمایندگی از فرمانده انتظامی خوشاب به جهت خدمات صادقه و ارزشمند در راستای تامین امنیت این شهرستان  و همکاری با جمعیت هلال احمر قدر دانی کرد.

 
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی