امروز: ۱۴۰۱/۵/۱۹
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۱۴ آذر ساعت ۱۳:۳۱ کد مطلب: 67665
 بازدید میدانی رئیس دفتر کمیته بین المللی صلیب سرخ در ایران از خانه هلال در خوشاب


رئیس دفتر کمیته بین المللی صلیب سرخ در ایران از خانه هلال در روستای نوده انقلاب از توابع شهرستان خوشاب  بازدید و از عملکرد داوطلبان عضو این خانه قدر دانی کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوشاب، فاطمه محسنی پور رئیس جمعیت هلال احمر این شهرستان اظهارداشت: در این بازدید فراهانی رئیس خانه‌های هلال کشور و  اسفندیار مدیرکل عملیات برون مرزی و خدمات بشر دوستانه هلال احمر کشور و مسئولین هلال احمر کشور و استان حضور داشتند.

وی تصریح کرد: در این بازدید فراهانی و  اسفندیار از خانه هلال در شهر نوده انقلاب از توابع شهرستان خوشاب بازدید و با توانمندی ها و فعالیت های این مجموعه از نزدیک آشنا شدند.

محسنی پور ادامه داد: در این بازدید فراهانی بر اهمیت فعالیت خانه های هلال در سطح روستا تاکید و نسبت به استفاده از این ظرفیت عظیم انسانی در جهت پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر و صلیب سرخ تاکید کرد.

وی افزود: در حاشیه این بازدید اعضاء خانه روستای شهر نوده انقلاب بخشی از توانمندی های خود در حوزه فعالیت های بشر دوستانه و خیرخواهانه را به نمایش گذاشتند.

شایان ذکر است در این بازدید دکتر محبی نماینده مردم شهرستان های سبزوار،جوین، جغتای، خوشاب و داورزن، جمعی از مسئولان شهرستان خوشاب و شهر نوده انقلاب، امدادگران و نجاتگران، اعضاء جوانان ، داوطبان، اعضاء خانه هلال این شهر روسای جمعیت هلال احمر جوین و سبزوار،حضور داشتند.

 

 

 

 

 

 

 
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی