امروز: ۱۴۰۱/۳/۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ سه شنبه ۷ دي ساعت ۹:۹ کد مطلب: 67864
همزمان با روز ملی ایمنی در برابر زلزله:
 کارگاه آموزشی ویژه اعضا ستاد مدیریت بحران شهرستان خوشاب برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوشاب، فاطمه محسنی پور رئیس جمعیت هلال احمر این شهرستان در این کارگاه اظهار داشت: این کارگاه با حضور اعضا ستاد مدیریت بحران شهرستان و در راستای آمادگی هرچه بیشتر در مقابل حوادث بخصوص زمین لرزه در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این کارگاه سرفصل های آموزشی ویژه آشنایی با حوادث در سطح کشور، زلزله، نحوه پناه گیری تدریس شد.

محسنی ادامه داد:به افراد توصیه می شود در فصل زمستان از امکانات و تجهیزات زمستانه مانند زنجیر چرخ هنگام تردد در جاده ها استفاده نمایند. نماینده عالی دولت در شهرستان خوشاب عنوان کرد: شهرستان خوشاب روی گسل زلزله قرار دارد و مسئولان ضمن حفظ آمادگی می بایست نسبت به توسعه آموزش و پرورش بین دانش آموزان در مدارس و سطح مهدهای کودک توجه بیشتری داشته باشند.

وی نهادینه سازی فرهنگ ایمنی را گامی در جهت پیشگیری از مخاطرات بعد از بروز حادثه دانست و افزود: زلزله حادثه ای غیر قابل پیش بینی است و از این رو باید تلاش کنیم تا با اجرای راهکارهای موثر در حوزه اموزش و ساخت و ساز ها خطرها و آسیب های این رویداد کمتر گردد.

در حاشیه این کارگاه نیز یک دوره آموزشی احیا قلبی و ریوی جهت آمادگی اعضا در هنگام مواجه با بیماری دارای آسیب قلبی برگزار شد.

 

 
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی