امروز: ۱۴۰۱/۳/۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۹ دي ساعت ۱۱:۴۶ کد مطلب: 67884
 آموزش نحوه صحیح پناه گیری در هنگام زلزله در خوشاب برگزار شد

رییس جمعیت هلال احمر خوشاب از برگزاری آموزش نحوه صحیح پناه گیری در هنگام زلزله در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوشاب، فاطمه محسنی پور در حاشیه برگزاری این مراسم اظهار داشت: این برنامه ویژه دانش آموزان و با شعار ایران آماده و در مدرسه دخترانه مرضیه برگزار شد.

وی افزود: در این دوره آموزشی دانش آموزان ابتدا با نحوه صحیح پناه گیری در هنگام زلزله آشنا و پس از آن مانور نحوه پناه گیری در محل مدرسه ابتدایی این روستا اجرا شد.

محسنی عنوان کرد: در این مانور آموزشی مربیان جمعیت هلال احمر خوشاب نحوه صحیح پناه گیری و تخلیه اضطراری را به دانش آموزان این مدرسه آموزش دادند.

 

 

 

 

 
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی