امروز: ۱۴۰۱/۷/۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۴ فروردين ساعت ۱۳:۱۳ کد مطلب: 68418
رئیس جمعیت هلال احمر خوشاب خبرداد::
 بازدید مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از پایگاه امداد و نجات شهدای سلطان آباد خوشاب

رئیس جمعیت هلال احمر خوشاب از حضور  دکتر سید صالحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در پست نوروزی جمعیت هلال احمر این شهرستان خبردا..د

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوشاب، فاطمه محسنی پور گفت: در این بازدید دکتر سیدصالحی مديرعامل استان وصیادی معاون امداد و نجات استان  حضور داشتند.

وی خاطرنشان کرد: در این بازدید دکتر سید صالحی ضمن قدر دانی از تلاش نجاتگران بر آمادگی پایگاه های امداد و نجات در ایام نوروز تاکید کرد.

وی تصریح کرد: در حاشیه این بازدید دکتر صالحی بر ارائه خدمات به زائران بارگاه رضوی و آمادگی پست های نوروزی در سطح استان خراسان رضوی تاکید کرد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی