امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان خوشاب از اجرای مانور زلزله و تمرین اسکان اضطراری ویژه خواهران این شهرستان  خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خوشاب؛رئیس هلال احمر شهرستان خوشاب فاطمه محسنی پور اظهار داشت : این مانور  به مناسبت ۸اذر بیاد شهید علی لندی و  ایجاد آمادگی های لازم پس از وقوع بحران و یا در زمان های احتمال وقوع بحران با هدف افزایش تاب‌آوری و ارتقای دانش و مهارت اعضا برای پیشگیری و کاهش خسارات ناشی از زلزله توسط ۳۰ نفر از اعضای جوانان با همکاری دستگاه‌های مسئول همچون اورژانس ، آتش نشانی و پلیس   110 فرماندار .امام جمعه شهر در مدرسه دخترانه خادم شیخ بهایی این شهرستان به مدت
۱۴۰۱/۹/۸
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۴ آذر ساعت ۱۸:۵۲ کد مطلب: 70871
  رئیس هلال احمر شهرستان خوشاب از شروع طرح دادرس خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خوشاب از برگزاری دومین دوره طرح ملی دادرس در شهرستان خوشاب خبر داد‌. به گزارش روابط عمومی هلال احمر شهرستان خوشاب ،فاطمه محسنی پور رئیس هلال احمر خوشاب گفت: دومین دوره طرح ملی دادرس جمعیت هلال احمر در ۱۰ مدرسه خوشاب از ۲۴آذر ماه شروع و تا پایان اسفند ماه سال جاری ادامه خواهد داشت. وی اضافه کرد: در این طرح ۱۰ مدرسه در سطح شهرستان تحت پوشش قرار گرفته و دانش آموزان مقاطع اول و دوم متوسطه با آموزش کمک های اولیه در ۸ مدرسه شامل پناه گیری و خروج اضطراری، حمل مصدوم، اسکان اضطراری، ارزیابی، بانداژ ، پانسمان و آتل بندی احیای قلبی ریوی و اطفاء حریق آشنا می شوند. محسنی پور افزود : در طرح دادرس از هرمدرسه ۲ تیم ۱۵ نفره آموزش ها را دریافت و در مسابقات شرکت خواهند کرد . لازم به ذکر است،طرح دادرس مخفف « دانش آموز آماده در روزهای سخت » است که با هدف توانمندسازی نوجوانان در هنگام مواجهه با حوادث در سراسر کشور به اجرا درمی آید.
 رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خوشاب از برگزاری دومی

 رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خوشاب از برگزاری دومی
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی