امروز: ۱۳۹۸/۱/۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

اخبـــار
13 مصدوم در 4 حادثه جاده‌ای محورهای خراسان رضوی
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از وقوع 4 حادثه جاده‌ای در محورهای خراسان رضوی خبر داد و گفت: این حوادث 13 مصدوم بر جای گذاشت.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۴ ساعت ۱۴:۹

عملیات نجات 4 ساعته 6 فرد گرفتارشده در ارتفاعات یکی از روستاهای نیشابور
رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور با اشاره به گرفتار شدن 6 نفر در ارتفاعات یکی از روستاهای نیشابور، گفت: طی یک عملیات 4 ساعته برای نجات، به عوامل انتظامی تحویل داده شدند.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۴ ساعت ۱۴:۶

3300 تخته پتو برای سیل‌زدگان گلستان ارسال شد
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از ارسال 3300 تخته پتو برای هموطنان سیل‌زده گلستان خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۴ ساعت ۱۳:۵۶

دختربچه مفقودی در روستای زاوین کلات تحویل خانواده‌اش شد
رئیس جمعیت هلال احمر کلات گفت: دختربچه 8 ساله که از شب گذشته در روستای زاوین کلات مفقود شده بود طی عملیات مشترک جست‌وجو توسط امدادگران و نجاتگران جمعیت‌های هلال احمر کلات و مشهد پیدا شد و تحویل خانواده‌اش گردید.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۳ ساعت ۱۲:۰

ارسال ۲۷۰۰ دستگاه چادر اسکان اضطراری و بسته غذایی به سیل‌زدگان شمال و جنوب کشور
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از ارسال ۲۷۰۰ چادر امدادی اسکان اضطراری و بسته یک‌ماهه غذایی به سیل‌زدگان شمال و جنوب کشور خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۳ ساعت ۱۱:۵۴

3 حادثه جاده‌ای در محورهای مواصلاتی شهرستان‌های خراسان رضوی 20 مصدوم بر جای گذاشت
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از مصدومیت 20 نفر در 3 حادثه جاده‌ای در استان خبر داد و گفت: با همکاری هلال احمر و اورژانس 115 امدادرسانی به مصدومان این حوادث صورت پذیرفت.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۳ ساعت ۱۱:۵۲

واژگونی یک دستگاه خودروی پراید 5 مصدوم بر جای گذاشت
رئیس هلال احمر فیروزه از امدادرسانی نیروهای امدادی این مجموعه به 5 مصدوم حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی پراید خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۲ ساعت ۱۳:۷

جوان مفقود شده در سیل مه‌ولات توسط هلال احمر پیدا شد
رئیس جمعیت هلال احمر مه‌ولات گفت: با تلاش یک ساعته نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر مه‌ولات جوان مفقود شده در سیل پیدا شد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۲ ساعت ۱۱:۳۱

ارائه خدمات هلال احمر به 182 نفر در دو مأموریت ویژه حرم مطهر رضوی
رئیس جمعیت هلال احمر مشهد گفت: در دو مأموریت ویژه جمعیت هلال احمر در حرم مطهر رضوی 252 نیروی عملیاتی در قالب 83 تیم عملیاتی به 182 زائر و مجاور امام رضا(ع) خدمات‌رسانی کردند.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۲ ساعت ۱۱:۲۷

خدمات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در طرح نوروزی ۹۸ شایسته تقدیر است
رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: اقدامات قابل توجه صورت گرفته توسط نیروهای جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در طرح نوروزی ۹۸، به‌ویژه پوشش امدادی‌ای که در زمان سال تحویل و همچنین سخنرانی مقام معظم رهبری در حرم مطهر رضوی صورت پذیرفت شایسته تقدیر است.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۱ ساعت ۱۴:۱

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی خبر:
وقوع 5 حادثه جاده‌ای طی 24 ساعت گذشته در محورهای خراسان رضوی/ امدادرسانی به 26 مصدوم توسط امدادگران هلال احمر
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به وقوع 5 حادثه جاده‌ای و 2 حادثه امدادی طی 24 ساعت گذشته در استان، گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر به 26 مصدوم حوادث جاده‌ای در محورهای خراسان رضوی امدادرسانی کردند.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۱ ساعت ۱۲:۵۵

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی اعلام کرد؛:
آماده‌باش 210 نیروی امدادگر هلال احمر خراسان رضوی جهت پوشش امدادی سخنرانی مقام معظم رهبری در حرم مطهر رضوی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به آمادگی کامل نیروهای جمعیت هلال احمر برای پوشش مراسم سخنرانی مقام معظم رهبری در حرم مطهر رضوی، گفت: در پوشش امدادی این مراسم 160 امدادگر شامل 90 امدادگر آقا و 70 امدادگر خانم به‌ همراه 50 نیروی سحاب ثامن جوانان در حرم مطهر رضوی مستقر هستند.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۱ ساعت ۱۲:۴۰

بازدید استاندار خراسان رضوی از پست ایمنی و سلامت جوانان هلال احمر
استاندار خراسان رضوی از پست‌های ایمنی و سلامت نوروزی جوانان هلال احمر استان بازدید نمود.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ساعت ۱۳:۴۸

امدادرسانی به 6 مصدوم حادثه واژگونی پراید
مسئول مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی به شش مصدوم حادثه واژگونی خودروی پراید در محور شاهرود به سبزوار خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ساعت ۱۲:۲۱

توزیع 1655 مورد اقلام فرهنگی و آموزشی
معاون جوانان هلال احمر خراسان رضوی از توزیع یک هزار و 655 مورد اقلام فرهنگی و آموزشی در پست‌های ایمنی و سلامت نوروزی هلال احمر خراسان رضوی خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ساعت ۱۱:۲۹