امروز: ۱۳۹۷/۴/۳۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۷ شهريور ساعت ۱۳:۸ کد مطلب: 34905
 آغاز دوره آموزش تخصصی تیمهای واکنش سریع شعب جمعیت هلال احمر کشور
دوره آموزشی تخصصی تیم های واکنش سریع ویژه شعب هلال احمر کشور با حضورمعاون برنامه ریزی وآموزشهای تخصصی سازمان امداد ونجات ومدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی در مرکز آموزشهای تخصصی هلال احمرمشهد مقدس آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی،دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی با ابراز خرسندی از این که در این ایام توفیق خدمت به افرادی که انگیزه بالاترین دارایی آنهاست ، فراهم امده است گفت: اعضا تیم های واکنش سریع استانهای گلستان ، سمنان ،خراسان رضوی وشمالی در این دوره حضور دارند وامیدوارم با بهره مندی از خوان گسترده رضوی وبا کوله باری از دانش ومعنویت به شهر خود باز گردند.
وی افزود:در عصر حاضر با تغییرات اب وهوایی و پیچیده تر شدن بروز وظهور حوادث وسوانح باید دارای آمادگی لازم باشیم برای پاسخگویی موثر به این حوادث و هنوز نگاهی جامع به مخاطرات وجود ندارد وبه همین خاطر برای رسیدن به آن روز که جامعه به آمادگی لازم برسد باید به سمت پاسخگویی وواکنشهاسی سریع حرکت نمود.
دکتر احمدی با اشاره به اینکه مدیریت زمان ودانش از مهمترین آیتم ها در مدیریت پاسخگویی به سوانح است،تصریح کرد: در حال حاضر جامعه ما در حال گذار است واین چنین جامعه ای در حوادث وسوانح بسیار آسیب پذیر می شود واختلافات طبقاتی وفقرنیز به این موضوع دامن می زند وباید تلاش کنیم که با نگاهی جامع به مخاطرات نگاه کنیم وشما می توانید به عنوان پرچم داران این راه باشید.
دکتر احمد سلطانی معاون برنامه ریزی وآموزشهای تخصصی سازمان امداد ونجات با توجه به اهمیت این دوره گفت: آموزش تیم های واکنش سریع از سال گذشته در مراکز استانها کلید خورده است و برنامه ریزی پایه در سازمان امداد ونجات انجام شده است.
وی افزود: 13رسته عملیاتی در سازمان امداد ونجات وجود دارد که هرکدام یک تخصص دارند اما رسته عملیاتی تیم های واکنش سریع در واقع تیمی چند تخصصی است.
دکترسلطانی با اشاره به اینکه در هرشعیه دو تیم 5 نفره آموزشهای تخصصی را می بینند گفت: هر فردی که عضو تیم شود باید سه مهارت اصلی فنی،جسمی و روانی را داشته باشد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی