امروز: ۱۳۹۷/۱۰/۲۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ساعت ۱۳:۵۸ کد مطلب: 40840
 تجلیل از ایثارگران و خانواده معزز شهدا در هفته هلال احمر
مدیرعامل ومسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر خراسان رضوی همزمان با هفته هلال احمربا حضور در موسسه خیریه گلستان مرحوم مهدی عمیدی ،منزل شهید محمد کاظم چوپدار وشهید سید محمد حسین حسینی کیا با اهدا لوح تقدیراز خانواده ایشان تجلیل نمودند.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ، صبح امروز دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل وحجت الاسلام والمسلمین اسدا...اسدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر خراسان رضوی با حضور در موسسه خیریه گلستان مرحوم مهدی عمیدی امدادگر فقید کوهستان ،منزل شهید محمد کاظم چوپدار وشهید سید محمد حسین حسینی کیا با اهدا لوح تقدیراز خانواده ایشان تجلیل نمودند.
دکترسید مجتبی احمدی گفت: فعالیتهای جمعیتهای هلال احمر و ذات آن ایثارگری است و در فعالیتهای فرهنگی و خدمات امداد ونجات ،نگرش خیرخواهانه و ایثارگری مشاهده می شود.
همچنین حجت الاسلام والمسلمین اسدی نیز اظهار داشت: فرهنگ ایثار وشهادت باید فرهنگ غالب تمام فعالیتها باشد چرا که تمام امکانات نیز فراهم می شود تا ایثارگرانی تربیت شوند برای خدمت به جامعه و با این نگاه است که تمام مشکلات حل می شود.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی