امروز: ۱۳۹۸/۲/۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۴ مرداد ساعت ۱۱:۴۹ کد مطلب: 41599
  تزریق امید در جامعه با نهادینه کردن روحیه نوع‌دوستی و بشردوستی در خانواده هلال‌احمر ممکن می‌شود
رئیس جمعیت هلال‌احمر تاکید کرد: ترويج روحيه نوع‌دوستي و بشردوستي بايد نخست در ميان خانواده هلال‌احمر از امدادگران و نجاتگران تا كارمندان و... نهادينه شود؛ چراكه از اين طريق مي‌توان اين روحيه و اميد را به كل جامعه تزريق كرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، دكتر علي‌اصغر پيوندي در نشست صمیمی با کارکنان هلال‌احمر کردستان با اشاره به مهم‌ترين وظايف و مسئوليت‌هاي كاركنان و اعضای هلال‌احمر، گفت: كاهش مشكلات و تسکین آلام بشری مهمترین وظيفه هلال‌احمر است که بايد تمامی امكانات و بضاعت‌ خود را براي تحقق آن به كار بندیم و همچنین ارتقای سلامت مردم که مهمترین آن ارائه خدمات مناسب در حوزه توانبخشي است، از دیگر وظایفی است که هلال‌احمر باید به‌خوبی از عهده آن برآید؛ چراكه اين مسئله نقش مهمي در افزايش تاب‌آوري جامعه در برابر حوادث دارد.
رئيس جمعيت هلال‌احمر در ادامه به ديگر وظايف خطير كاركنان هلال‌احمر اشاره كرد و افزود: تكريم انسان‌ها فارغ از هر قوميت،‌ نژاد و مذهب و نيز‌ ترويج روحيه نوعدوستي و بشردوستي بايد نخست در ميان همه ما اعضاي خانواده هلال‌احمر از امدادگران و نجاتگران تا كارمندان و... نهادينه شود؛ چراكه از اين طريق مي‌توانيم اين روحيه و اميد را به كل جامعه تزريق كنيم.
خدابنده لو، مديرعامل جمعيت هلال‌احمركردستان هم در این نشست گزارشي از عملكرد هلال‌احمر اين استان در حوزه توسعه امكانات امدادي و لجستيكي ارائه كرد.
وی با اشاره به ساخت چند انبار امدادي در استان و شهرستان‌هايي كه فاقد انبار امدادي بود، گفت: پيش از سال ١٣٩٢ با مشكل كمبود انبار امدادي در استان روبه‌رو بوديم و از سویي انبارهايي كه در شهرستان‌هايي مانند قروه وجود داشت به علت فرسودگی قابل استفاده نبود، اما در ٥ سال اخير ٧ انبار جديد در استان ساخته شده و اكنون از ١٠ شهرستان فقط ٣ شهرستان انبار امدادي ندارد.
خدابنده لو با بيان اينكه اين استان در حوزه ساخت پايگاه امدادي نيز پيشرفت قابل توجه‌اي داشته است، افزود: تا پيش از سال ١٣٩٢ در كل استان یک‌هزار و ٨٥٢‌ مترمربع پايگاه امدادي وجود داشت، اما در ٥ سال گذشته یک‌هزار و ٣٤٠‌مترمربع به آن افزوده شده است.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی