امروز: ۱۳۹۸/۲/۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۴ مرداد ساعت ۱۱:۵۳ کد مطلب: 41601
 خانواده هلال احمر همواره کنار شماست
رئیس جمعیت هلال احمر روز گذشته و پس از ديدار با امدادگران پايگاه امدادی گردنه مرواريد در استان کردستان، براي دلجويي از خانواده امدادگر شهيد كوهسار فاتحي، ساعتي مهمان خانه آن شهيد سرافراز بود و با برادران، همسر و فرزندان وی ديدار و گفت و گو كرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ ١٥ روز پس از عروج مظلومانه كوهسار فاتحي، دكتر علي اصغر پيوندي با حضور در پايگاه امداد و نجات جاده اي گردنه مرواريد كامياران، همان پايگاهي كه كوهسار سال ها شانه به شانه ديگر امدادگران غيور كُرد، عاشقانه به خدمت رساني مشغول بود، با هم قطاران آن امدادگر شهيد ديدار كرد.
رئيس جمعيت هلال احمر در اين ديدار به تجميد از سال ها تلاش دلسوزانه كوهسار فاتحي پرداخت و او را الگويي براي ديگر امدادگران دانست و گفت: شهيد فاتحي امدادگري بود كه ١٥ سال در شهر، جاده و كوهستان بي منت به مردم خدمت رساني كرد و خبر شهادت مظلومانه اش بسيار متاثر كننده است. آن هم با وجود اينكه حتي در ميادين جنگ ميان كشورها هم آرم صليب سرخ و هلال احمر بر اساس كنوانسيون هاي چهارگانه ژنو مصوب ١٩٤٩ مصونيت ايجاد مي كند.
دکتر پیوندی در دیدار با خانواده کوهسار فاتحی نیز با اشاره به فداكاري ها و تلاش شبانه روزي این امدادگر شهید براي خدمت رساني به مردم گفت: تمام خانواده هلال احمر با شنيدن خبر شهادت كوهسار متاثر شده اند. امدادگر پرتلاش و فداكاري كه همه امدادگران و دوستانش از ادب، خلوص نيت و جوانمردي اش مي گويند. مسلما كسي كه با لباس امدادگري و هدف خدمت به مردم به شهادت برسد نزد خداوند ارج و قرب بسياري خواهد داشت.
رئیس جمعیت هلال احمر تاکید کرد: همواره كنار خانواده آن شهيد فداكار خواهیم بود.
برادر بزرگ كوهسار فاتحی که هنوز هم داغ دلش تازه است و غم سنگين از دست دادن برادر كوچكتر را مي شود از نگاه هاي خيره اش خواند، در این دیدار با بيان اينكه كوهسار عاشق امدادگري بود و هنوز هم راهش ادامه دارد گفت: كوهسار عاشق خدمت به مردم بود. هميشه از اتفاقات پايگاه و كمك همكارانش به مردم مي گفت. غم از دست دادن او سخت است اما دعا مي كنم همكارانش هميشه سالم و سلامت باشند و راهي كه كوهسار عاشقش بود را ادامه دهند.
همسر شهيد فاتحي نیز خاطرات بسياري از مردمداري و خدمت رساني بي مزد و منت همسرش دارد. همسري كه او را الگوي پسر كوچكشان مي داند: كوهسار براي مردم كار مي كرد. دوره هاي تخصصي هلال احمر و به ويژه دوره هاي بيمارستاني و درماني را گذرانده بود. بدون توقع و وقت و بي وقت براي رسيدگي به بيماراني كه در ميان همسايه ها مي شناختيم مراجعه مي كرد و كارهاي اوليه درماني و پرستاري را بي منت برايشان انجام مي داد.
لازم به ذکر است در پایان این دیدار به پاس سال ها خدمات صادقانه و تلاش بي وقفه شهيد كوهسار فاتحي براي فعاليت در طرح دادرس و آموزش به دانش آموزان مدارس كامياران به فرزند شهيد كوهسار فاتحي جام ويژه بشردوستي اهدا شد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی