امروز: ۱۳۹۸/۲/۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۵ مرداد ساعت ۱۴:۱۴ کد مطلب: 41632
 مدیرعامل ورئیس هیات مدیره مجمع خیرین هلال احمر استان انتخاب شدند
رئیس هیئت مدیره ومدیرعامل مجمع خیرین استان خراسان رضوی ظهر امروز با برگزاری انتخابات توسط اعضا هیئت مدیره مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ،این انتخابات ظهر امروز با حضور مدیرعامل ومسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ومعاون داوطلبان وهمچنین 10 نفر از اعضا هیئت مدیره مجمع خیرین استان در محل ساختمان صلح هلال احمر استان برگزار شد.
دکترسید مجتبی احمدی مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی ضمن عرض خیر مقدم گفت: امیدوارم با حضور خیرین و مهیا ساختن زیر ساختهای امداد ونجات بخش اعظمی از مشکلاتی که در ارائه خدمات به حادثه دیدگان وجود دارد حل شود.
وی افزود:با همکاری خیرین در تهیه امکانات و تجهیزپایگاههای امدادی خدمت رسانی ویاری رساندن به افراد آسیب دیده با کیفیت بیشتری انجام خواهد شد.
درادامه با معرفی برنامه های افراد کاندید شده انتخابات برگزار شد وبا انتخاب غلامرضا بصیری پور به عنوان رئیس هیئت مدیره ،محمدحسین علیزاده نایب رئیس ،سید هدایت ا..هاشمی نسب به عنوان مدیرعامل وزهرا خسروی نیز به عنوان منشی هیئت مدیره به کار خود پایان داد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی