امروز: ۱۳۹۸/۲/۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور ساعت ۱۳:۳۳ کد مطلب: 42980
 دیدار رئیس جمعیت هلال‌احمر با وزیر بهداشت افغانستان
رئیس جمعیت هلال‌احمر کشورمان در سفر به کابل با وزیر بهداشت و درمان افغانستان دیدار و بر ضرورت تکمیل و بهره‌برداری از بیمارستان و مرکز توانبخشی هلال‌احمر ایران در کابل تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، دکتر علی‌اصضر پیوندی در دیدار با دکتر فیروز، وزیر بهداشت و درمان افغانستان گفت: امیدواریم با در اختصاص اعتبار بازسازی افغانستان، بخش‌هایی از بیمارستان ومرکز توانبخشی هلال‌احمر ایران در کابل به بهره‌برداری رسیده و بتوانیم خدمات قابل توجهی را در این زمینه ارائه کنیم.
وی افزود: همه تلاش ما این است که این مرکز که عملیات اجرایی آن در گذشته آغاز شده است، در یک سال آینده راه اندازی شود.
دکتر فیروز، وزیر بهداشت و درمان افغانستان نیز در این دیدار با قدردانی از خدمات چند دهه ایران به مهاجران و مردم افغانستان، گفت: با توجه به وضعیت کودکان و نیز افراد معلول حاصل از جنگ، این کشور نیاز دارد از خدمات درمانی و توانبخشی ایران استفاده کند .
وی با اشاره به اقدامات ایران برای ساخت یک مرکز درمانی در کابل با استفاده از اعتبارات بازسازی افغانستان ابراز امیدواری کرد: این مرکز نماد صلح، دوستی و معرف توانمندی های درمانی و بهداشتی ایران باشد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی