امروز: ۱۳۹۸/۵/۲۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۳ آبان ساعت ۱۱:۳۳ کد مطلب: 44561
 همراهی مدیران وکارکنان هلال احمر خراسان رضوی با راهپیمایان در روز استکبار ستیزی
13 آبان یادآور رخدادهای تاریخی در ایران اسلامی است. در این روز سه رخداد بزرگ تبعید حضرت امام خمینی(ره)در سال 42؛شهادت جمعی از دانش آموزان انقلابی در سال 57 وتسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان سال 58 روی داد.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی؛روز 13 آبان ماه 96؛جمعی از مدیران، مسئولان ، امدادگران ونجاتگران هلال احمر خراسان رضوی استان همراه با اقشار مختلف مردم مشهد در مراسم راهپیمایی روز استکبار ستیزی شرکت کردند.
کارکنان هلال احمر دراین مراسم با شکوه هم صدا با مردم همیشه در صحنه وبا فریادهای مرگ برامریکا؛مرگ بر اسرائیل؛هیهات من الذله اعلام کردند که در راه رسیدن به آرمان های انقلابی واسلامی تا آخرین نفس شعار مرگ بر استکبار را سرخواهند داد.
این گزارش حاکی است کارکنان ونیروهای شعب جمعیت هلال احمر در کلیه شهرهای استان خراسان رضوی نیز دوشادوش آحاد مردم ضمن شرکت در مراسم روز استکبار ستیزی؛بار دیگر با آرمان های حضرت امام(ره)وشهدا تجدید بیعت کرده ومتعهد شدند تحت زعامت رهبر معظم انقلاب وبا پیروی از رهنمود های ایشان تا تحقق حکومت عدالت جهانی حضرت مهدی(عج)به مبارزه هم جانبه با استکبار در سراسر دنیا ادامه دهند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی