امروز: ۱۳۹۸/۵/۲۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۴ آبان ساعت ۱۳:۳۸ کد مطلب: 44601
 استقرار نامناسب موکب منجر به حادثه شد
سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: یک موکب خدمت رسانی به زائرین پیاده دهه اخر صفر در حوالی شهرستان ملک اباد به علت عدم تثبیت اصولی چادر تخریب شد که دلجویی لازم از موکب داران صورت پذیرفت.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ،مجتبی محمودی افزود: دیروز هنگام فرود بالگرد امدادی هلال احمر در حوالی روستای زمان آباد شهرستان ملک اباد، موکب مردمی خدمت رسانی به زائران پیاده تخریب شد.
وی ادامه داد: فیلم منتشره در فضای مجاز این بالگرد را حامل مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی و مسئولان کشوری این جمعیت برای بازدید از نحوه خدمت رسانی به زائران اعلام کرده که به هیچوجه صحت ندارد. این بالگرد با هدف امدادرسانی به زائران در همان منطقه پایگاه دارد و در زمان بازگشت به محل این اتفاق رخ داده است.
سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: در این حادثه هیچکس صدمه ندیده است. گرچه دلیل تخریب موکب عدم تثبیت چادر طبق اصول و استانداردها است اما رئیس شعبه هلال احمر تربت حیدریه و جمعی از مسئولان امدادی امروز با حضور در محل موکب از برپا کنندگان آن دلجویی کردند.
وی افزود: این اتفاق روز گذشته رخ داد و انتظار می رود با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید و طوفان، در برپایی موکبهای مردمی خدمت رسانی به زائران پیاده دهه پایانی صفر این مهم مد نظر قرار گیرد.
او ادامه داد: تشخیص محل فرود بالگرد با خلبان است. خلبانان مجرب تیم امداد هوایی هلال احمر با وجود سالها سابقه و آمادگی بالا و تجربه حضور در صحنه های عملیاتی کمتر دچار خطا و بروز سانحه شده اند. اما بررسی دقیق این حادثه سهوی، توسط تیم ارزیاب اعم از متخصصان امدادی و امداد هوایی‌ انجام می شود.
در قالب اجرای طرح همسفران خورشید توسط جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به منظور خدمت رسانی به زائران پیاده 25 پایگاه ثابت و 68 پایگاه سیار این جمعیت در نقاط مختلف این استان برپا شده اند. جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی دارای یک فروند بالگرد امدادی میل 117 با ظرفیت جابجایی 30 نفر است.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی