امروز: ۱۳۹۸/۲/۳۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۱ آذر ساعت ۹:۵۷ کد مطلب: 44876
 اعزام جوانان خراسان رضوی به مسابقات رفاقت مهر
معاون جوانان هلال احمر خراسان رضوی گفت: تیم های خواهران وبرادران اعضا جوانان استان خراسان رضوی به مسابقات کشوری رفاقت مهر در یزد اعزام شدند.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ،علیرضا معین زاده معاون جوانان هلال احمر استان گفت:با توجه به برگزاری مرحله کشوری بیست ونهمین دوره مسابقات رفاقت مهراز تاریخ 4 لغایت 13 آذر ماه به میزبانی استان یزد تیم های خواهران و برادران استان به این مسابقات اعزام شدند.
وی با اشاره به برگزاری مرحله استانی این دوره از مسابقات در مهرماه به میزبانی مشهد مقدس،افزود:تیم های شهرستانهای بردسکن در بخش خواهران وتایباد در بخش برادران در رشته های امدادی به عنوان نماینده استان خراسان رضوی دراین مسابقات حضور دارند.
معاون جوانان هلال احمر خراسان رضوی اظهار داشت:قبل از اعزام این تیم ها به مسابقات کشوری رفاقت مهر ،اردوی آمادگی نیز در مرکز آموزشهای تخصصی استان برگزار گردید.
وی گفت:تعداد 16 نفر از اعضا جوانان هلال احمر استان با شعار (جوانان،رفاقت مهر،توسعه فرهنگ بشر دوستی) و همچنین آرزو هوشنگی از اعضا جوانان این استان که در دوره گذشته موفق کسب مقام برتر شده بود ، در استان یزد حضور پیدا نمودند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی