امروز: ۱۳۹۸/۲/۳۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۲ آذر ساعت ۱۰:۱۰ کد مطلب: 44889
 80 درصد هزینه برنامه ها وفعالیتهای معاونتهای هلال احمر خراسان رضوی تامین اعتبار شد
خزانه دار وعامل ذیحساب هلال احمر خراسان رضوی از تامین اعتبار برنامه ها وفعالیتهای معاونتهای جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در هفت ماهه سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ، وحید والهی با اعلام این خبر افزود:تأمین نیازهای مالی و امور مرتبط با برنامه ها وپرسنل هلال احمر استان از اولین و مهم‌ترین الزاماتی است که هلال احمر را در نیل به اهداف پیشرو یاری می کند.
وی مدیریت مالی را به معنای برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی، هدایت و کنترل فعالیت‌های مالی دانست وگفت: تامین اعتبار تکمیل وافتتاح 4 پروژه سالن اجتماعات بیژن دفتری،پایگاه شهید فرقانی ، مرکز اداری –امدادی تایباد وبرخی تعمیرات اساسی شعب به مبلغ یازده میلیاردو 350 میلیون ریال از بخش تملک دارایی سرمایه ای ملی تخصیص یافته است.
خزانه دار هلال احمر خراسان رضوی افزود:در 7 ماهه سال جاری مبلغ بیست و هشت میلیاردو 337 میلیون ریال بابت اجرای برنامه ها و فعالیتهای معاونت ها پرداخت گردید و بیش از شش میلیارد ریال بابت اجرای فعالیتها و برنامه های معاونتها و هزینه های پشتیبانی در شهرستانها به شعب حواله گردید.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی