امروز: ۱۳۹۸/۲/۳۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۲ آذر ساعت ۲۰:۱۲ کد مطلب: 44899
 اجرای طرح همدلی و همیاری در سطح مدارس خراسان رضوی
طرح همدلی و همیاری در جوادث با رویکرد آشنایی دانش آموزان با فعالیتهای جمعیت هلال احمر به ابتکار معاونت امور جوانان جمعیت استان خراسان رضوی در سطح مدارس این استان برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی؛ اجرای این طرح برای دومین سال متوالی در دستورکار معاونت امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی قرار گرفته که با استقبال مسئولان آموزش و پرورش در سطح این استان رو به رو شده است.
اجرای طرح همدلی و همیاری در ۲۲ شهر استان
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: دومین دوره از طرح همدلی وهمیاری در حوادث امسال توسط این معاونت و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان در سطح ۲۲ شهرستان اجرا شد.
علیرضا معین زاده با بیان اینکه این طرح در جهت آشنایی دانش آموزان پایه هفتم با سازمان های امدادرسان اجرا می شود، تصریح کرد: از دیگر اهداف اجرای این طرح آشنایی دانش آموزان پایه هشتم شرکت کننده در طرح المپیاد آماده(دادرس) است.
وی با اشاره به آموزش درس آشنایی دانش آموزان با سازمان های امدادی در کتاب تعلیمات اجتماعی در پایه هفتم متوسطه افزود: برگزاری طرح همدلی وهمیاری در کنار آموزش این درس به دانش آموزان انگیزه لازم برای حضور در فعالیت های جمعیت هلال احمر را می دهد.
اجرای طرح همدلی و همیاری در بجستان
رئیس جمعیت هلال احمر بجستان ازاجرای طرح همدلی و همیاری در حوادث با رویکرد آشنایی دانش آموزان با فعالیتهای جمعیت هلال احمر خبر داد.
علی اصغر قادری در حاشیه بازدید از روند اجرای این طرح اظهارداشت: یکی از اهداف اجرای این طرح تربیت دانش آموزانی آماده برای مقابله با بلایا و سوانح طبیعی و غیر طبیعی است.
وی عنوان کرد: در این طرح دانش آموزان پایه هفتم حضور دارند که دوره های امدادی،بشر دوستی و اصول و اهداف جمعیت هلال احمر را به طور کامل فرا می‌گیرند.
دانش آموزان کاشمری در کلاس درس، مشق بشر دوستی کردند
رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر گفت: دومین دوره طرح ملی همیاری در حوادث ویژه دانش آموزان مدارس این شهرستان برگزار شد.
احمد رضاپور اظهارداشت: این طرح با همکاری جمعیت هلال احمر و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کاشمر ویژه درس مطالعات اجتماعی دانش آموزان پایه هفتم مقطع متوسطه اول اجرا شد.
وی آشنایی دانش آموزان با اصول و برنامه های جمعیت هلال احمر را از اهداف این طرح برشمرد و افزود: با توجه به اهمیت و ضرورت آشنایی دانش آموزان با سازمان های امداد رسان در مواقع بحران و آموزش و فرهنگ سازی و نهادینه کردن تفکر و رفتارهای بشردوستانه در کنار فعالیتهای درسی، و همچنین ایجاد انگیزه و آشنایی و آمادگی دانش آموزان برای مشارکت در طرح ملی دادرس، دومین دوره طرح همیاری در حوادث در مدارس دخترانه نمونه اندیشه و شاهد هاجر و مدرسه پسرانه هدف این شهرستان برگزار شد.
برگزاری طرح همیاری در حوادث در شهرستان رشتخوار
طرح همیاری در حوادث ویژه دانش آموزان پایه هفتم در مدارس سطح شهرستان رشتخوار برگزار شد.
رضازاده با اشاره به اجرای طرح همیاری در حوادث در بین دانش آموزان هشت مدرسه این شهرستان اظهار داشت: طرح همیاری در حوادث فرصتی است تا دانش آموزان علاوه بر حضور در فضای آموزشی مدارس با فعالیت های هلال احمر اعم از (فعالیت های داوطلبانه و بشردوستانه) آشنا میشوند.
وی در ادامه افزود: طی تفاهم نامه بین این جمعیت با سازمان آموزش و پرورش،جمعیت هلال احمر شهرستان میتواند آموزش های لازم را در همه مقاطع تحصیلی با حضور مربیان فعال در اختیار دانش آموزان قرار دهد.
آشنایی ۲۷۰ تن از دانش آموزان قوچانی با اصول هلال احمر در قالب طرح همدلی و همیاری
رئیس جمعیت هلال احمر قوچان از اجرای طرح همدلی و دهیاری در حوادث و آشنایی۲۷۰ تن از دانش آموزان قوچانی با اصول هفتگانه جمعیت هلال احمر آشنا شدند.
سعید فکوری با بیان اینکه این طرح ویژه دانش آموزان پایه هفتم و در قالب درس مطالعات اجتماعی و در راستای آشنایی با نهاد های امدادرسان گفت: دانش آموزان سه مدرسه دخترانه در این شهرستان با حضور در محل جمعیت قوچان با فعالیت ها و امکانات این سازمان آشنا شدند.
وی عنوان کرد: همچنین در حاشیه اجرای این طرح دانش آموزان با دریافت فرم ها به عضویت جمعیت هلال احمر در کانون های دانش آموزی درآمدند.
۹۰۰ دانش آموز تربت حیدریه از طرح آشنایی در حوادث بهره مند شدند. طرح آشنایی در حوادث با مشارکت ۳۰ آموزشگاه تربت حیدریه برگزار شد.
مسئول مرکزامور جوانان هلال احمر شعبه تربت حیدریه با بیان این مطلب از بازدید بیش از ۳۰ آموزشگاه شهرستان از سایت آموزشی امداد و نجات خبر داد.
مسعود سعادت نژاد آموزش های همگانی در خصوص حوادث منطقه و نحوه امدادرسانی جمعیت هلال احمر را مهمترین سرفصل اجرای این طرح بیان نمود.
در پایان سعادت نژاد از تعامل شایسته مدیریت آموزش و پرورش شهرستان و همکاری صمیمانه خوب مدیران و مربیان مدارس تقدیر و تشکر کرد
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی