امروز: ۱۳۹۸/۲/۳۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۳ آذر ساعت ۱۳:۲۰ کد مطلب: 44911
 آغاز دوره آموزشی ضمن خدمت آینده پژوهی ویژه مدیران
دوره آموزش ضمن خدمت آینده پژوهی ویژه مدیران صبح امروز با حضور مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی و مشاور رئیس هلال احمر در امور برنامه وبودجه در سالن زنده یاد بیژن دفتری در مشهد مقدس آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ، دکتر سید مجتبی احمدی در آئین افتتاح این دوره آموزشی که با حضور 40 نفر از مدیران وروئسای شعب هلال احمر استان به مدت دو روز در محل سالن زنده یاد بیژن دفتری برگزار می شود ،گفت:امروز پنجمین سالگرد مرحوم بیژن دفتری است که این سالن نیز به نام ایشان نامگذاری شده است.
وی با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر یکی از اعضای کارگروه تدوین برنامه 5 ساله توسعه است،گفت:برگزاری اینگونه دوره های آموزشی می تواند در این راستا مورد استفاده بهینه قرار گیرد.
همچنین دکترمجید یارمند؛ مشاور رئیس جمعیت هلال احمر در امور برنامه ریزی و بودجه، گفت: خراسان رضوی در پیشبرد برنامه ۵ساله جمعیت هلال احمر پیشرو می باشد.
وی هدف از برگزاری این دوره را مروری بر نقش و سهم جمعیت هلال احمر در برنامه های توسعه کشور و آینده پژوهی در مدیریت بحران دانست وگفت: آینده پژوهی یک علم است، چرا که آینده‌پژوه باید در تمامی مراحل، از درک مسئله ،استدلال وقاعده پیروی کند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی