امروز: ۱۳۹۸/۲/۳۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۵ آذر ساعت ۱۲:۴۸ کد مطلب: 44956
 جنبش نرم افزاری ضرورت تعالی داوطلبان هلال احمر
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی گفت:توسعه جنبش نرم افزاری وبهره مندی از شبکه تعاملی وارتباطی بهینه میان توانمندان ونیازمندان ونیز ارتقای سیستم هویت بخش داخلی در داوطلبان هلال احمر در شرایط امروز ضروری است.
دکتر سید مجتبی احمدی ،در آئین گرامیداشت روز جهانی داوطلب و تقدیر از کارکنان معاونت داوطلبان هلال احمر استان با بیان مطالب فوق افزود: افزایش سطح مطالعه ومعلومات ونیز به روز بودن برای بالا بردن سطح خدمات وکارایی بهینه در سیستم از ضرورتهای امروز است.
وی با اشاره به ضرورت داشتن اقلام فرهنگی هویت بخش در سازمان داوطلبان مانند کارت عضویت ، شبکه نرم افزاری خدمات رسان ونمادهای متناسب ، مهمترین سرمایه اجتماعی هلال احمر را اعتماد مردم و وجود داوطلبان نیک اندیش وایثار گر دانست.
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی تاکید کرد:کار داوطلبی فراتر از مساعدت مادی به افراد است بلکه می بایست نقطه اتصال افراد خیرخواه ومجموعه های خیریه وعام المنفعه وتوانمندان را با نیازمندان فراهم کرد.
محمودرضا آبسالان ، معاون داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی نیز در قسمتی از این مراسم، گره‌‎گشایی از مردم را اصلی ترین راهبرد واولویت این مجموعه، خواند.
در خاتمه این آیین گرامیداشت ، لوح تقدیر کارکنان معاونت داوطلبان استان به آنان اعطا شد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی