امروز: ۱۳۹۸/۳/۲۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۷ دي ساعت ۸:۲۹ کد مطلب: 45417
 خبرهای خوش رئیس جمعیت هلال احمر برای امدادگران
شد.
به گزارش روابط عمومی ،پس از برگزاری انتخابات ، دکتر علی اصغر پیوندی نیز در جمع اعضای باشگاه امدادگران و نجاتگران حاضر شد و با ابراز خشنودی از حضور در این جمع گفت: امیدوارم جهت برآورده شدن خواسته‌های شما با کمک خودتان بتوانم تلاش جدی‌تری داشته باشم. همچنین لازم است از رئیس سازمان امداد و نجات، معاونان و تمام بزرگواران که در تمام نقاط کشور تلاش می‌کنند تا مشکلات مردم را برطرف کنند، تشکر کنم.
رئیس جمعیت هلال احمر با استقبال از تشکیل باشگاه امدادگران و نجاتگران و برگزاری انتخابات اظهار کرد: این کار را به فال نیک می‌گیرم. تشکیل باشگاه امدادگران و نجاتگران کار منطقی و درستی است. با گستره‌ای که جمعیت دارد باید از درون خود اطلاعات کافی داشته باشد. با توجه به اینکه اعضای باشگاه از تمام استان‌ها بر مبنای برگزاری انتخابات انتخاب شده‌اند، این ترکیب می‌تواند پل ارتباطی و مشاوری امین برای ما باشد.
پیوندی افزود: هفته آینده نیز جلسه ای با مدیران و روسای شعب دارم و در این جلسه دغدغه ها و خواسته های شما را هم مطرح می کنم تا شرایط به گونه ای باشد که به شکل جدی تری برای رفع این نیاز ها تلاش شود.
وی ادامه داد : امیدوارم کمک کنید تا با هم در یک جبهه برای حل مشکلات تلاش کنیم. هر چند که مشکلات زیاد است اما باید برای حل آن تلاش کنیم ولو اینکه قدم‌های آغازین کوتاه باشد.
پیوندی با اشاره به بازدید از پایگاه‌های مختلف در سراسر کشور اضافه کرد: در این دوره که افتخار دارم به عنوان یک داوطلب در خدمت شما باشم دیده‌ام که امدادگران چگونه مخلصانه در پایگاه‌ها تلاش می‌کنند ولی ما با وجود اینکه سعی کردیم قدردان زحمات آنها باشیم نتوانستیم آن طور که باید به خواسته های آنها پاسخ مناسب بدهیم.
وی با اشاره به رایزنی با کمیسیون‌های بهداشت و درمان و اجتماعی مجلس افزود: با این وجود تلاش می‌‎کنیم تا از ظرفیت‌های خارج از جمعیت نیز استفاده کنیم و از همین رو به تازگی رایزنی‌هایی با کمیسیون‌های اجتماعی و بهداشت و درمان مجلس انجام دادم تا بتوانیم برای رفع مشکلات شما حمایت های بیشتری را جلب کنیم.
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به ضرورت تدوین طرح ساماندهی امداد و نجات پایگاه‌ها گفت: این کار را باید جدی بگیریم. به هر حال افراد زیادی سال‌ها به صورت داوطلبانه فعالیت می‌کنند و ما باید پاسخ مناسبی برای آنها داشته باشیم تا روزنه امیدی باشد. ما این طرح را باید در شورای عالی جمعیت به تصویب برسانیم که فکر نمی‌کنم از این جهت مانعی وجود داشته باشد و پس از آن تلاش کنیم تا در مجلس و هیات دولت ببریم تا زمینه‌های ارتباط رسمی تر، منطقی‌‌تر و مطمئن‌تری برای افرادی که در پایگاه ها فعالیت می‌کنند داشته باشیم.
پیوندی با اشاره به اینکه امدادگران همواره باید توان خود را افزایش بدهند و به روز باشند اظهار کرد: در این زمینه باید نگاه جدی‌تری به برگزاری دوره‌های توان افزایی در تمام استان‌ها و شعب و همین طور افزایش دوره‌های آموزشی داشته باشیم.
رئیس جمعیت هلال احمر از برنامه ریزی برای اعزام سه هزار نفر از امدادگران به سفر مشهد مقدس خبر داد و گفت: به امید خدا امسال سه هزار نفر از امدادگران و داوطلبان را به مشهد مقدس اعزام می کنیم.
پیوندی همچنین نسبت به درخواست امدادگران در جلسه مبنی بر ایجاد شرایط برای اعزام به سفر عتبات عالیات گفت: تعدادی از دوستان درخواست اعزام به عتبات عالیات را مطرح کردند و برای شروع اینجا اعلام می‌کنم تا در ابتدا شما اعضای باشگاه به این سفر اعزام شوید و امیدوارم در آینده شرایطی را فراهم کنیم تا سایر امدادگران هم بتوانند مشرف شوند.
رئیس جمعیت هلال احمر در پایان خطاب به اعضای باشگاه توصیه کرد: سعی کنید به عنوان نماینده امدادگران مشکلات حقیقی آنها را منتقل کنید و امیدوارم همه بتوانیم خدمت‌گزار باشیم و به هر شکلی که می‌توانیم به دیگران کمک کنیم. باید داخل جمعیت همدلی، رفاقت و یکی بودن وجود داشته باشد تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم.
در این جلسه مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات نیز اظهار کرد: دکتر پیوندی تا کنون به امدادگران نگاه ‌ویژه‌ای داشته و من به نمایندگی از امدادگران از او تشکر می‌کنم.
رئیس سازمان امداد و نجات اضافه کرد: از زمان حضور دکتر پیوندی تا کنون سه مرحله کمک هزینه ایاب و ذهاب امدادگران اضافه شده و پاداش پایان سال نیز دو برابر شده است. همچنین شاهد افزایش صد در صدی اردوهای توان افزایی بودیم و بیش از ۸۰۰ مورد آموزش‌های تخصصی انجام شد.
در پایان این جلسه از سوی امدادگران تابلویی به عنوان هدیه به رئیس جمعیت اهدا شد که این تابلوی رنگ روغن پرتره رئیس جمعیت بود که توسط امدادگر احمد سنجری کشیده شده بود.
در انتخابات باشگاه امدادگران و نجاتگران از ۳۱ استان ۱۵ نفر کاندیدا شدند و در نهایت اعضای منتخب، دبیر و اعضای علی‌البدل با رای اعضا انتخاب شدند.
امیر میثمی، یاسر گنجی و اسحاق مالکی با ۴رای، کمیل کیانی و فرشید کریمی با ۳رای به عنو‌ان اعضای اصلی انتخاب شدند که از میان آنها کمیل کیانی به عنوان دبیر باشگاه انتخاب شد.
محمد قاید رحمتی و امید شریفیان نیز به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.
پس از انتخابات مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات در جمع امدادگران حضور پیدا کرد ‌و ‌جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد‌‌ و امدادگران دغدغه‌ها و خواسته‌هایشان را با رئیس سازمان امداد و نجات در میان گذاشتند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی