امروز: ۱۳۹۸/۲/۲۹
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۳ اسفند ساعت ۱۷:۴ کد مطلب: 46262
 اختصاص بودجه مناسب برای جمعیت هلال احمر مهمترین خواسته ما از مسئولان است
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: پیش بینی و تخصیص بودجه مناسب و متناسب با خدمات جمعیت هلال احمر در سال ۹۸ یکی از مهمترین درخواست‌های مسئولان این جمعیت از متولیان تقسیم بودجه است.
دکتر سید مجتبی احمدی در آیین افتتاح پنجمین جلسه چهارمین دوره مجمع عمومی جمعیت هلال احمر کشور در مشهد، اظهار داشت: جمعیت هلال احمر در طول سال خدماتی شایان دارد و در روزهای آتی هم طرح نوروزی ۹۸ را برگزار می‌کند، مجموعه‌ای مردمی که خدمتگزار مردم است.
وی با بیان اینکه خواستار اختصاص بودجه لازم برای جمعیت هلال احمر هستیم، افزود: بودجه ۹۸ جمعیت هلال احمر یکی از مهمترین درخواست‌های مسئولان این جمعیت از متولیان تقسیم بودجه است تا بتوانیم با اختصاص بودجه مناسب شایسته‌ترین خدمات را در مجموعه بزرگ جمعیت هلال احمر ارائه دهیم؛ همچنین در این مجمع ضمن رسیدگی به بودجه ۹۷، برنامه‌های بودجه ۹۸ این مجموعه تبیین می‌شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: بسیار خوشنودیم که میزبانی این جلسه را در ماه رجب و در آستانه سال نو بر عهده داریم و امیدواریم به برکت امام رضا(ع) ضمن ارائه یک میزبانی شایسته بتوانیم خدمتی شایسته‌تر را در ایام نوروز ۹۸ به زائران نوروزی امام مهربانی‌ها ارائه دهیم و در این ایام برای همه مسافران نوروزی سفری ایمن و بی‌حادثه را آرزومند هستیم.
دکتر احمدی خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر مجموعه‌ای مردمی است که جمع قابل توجهی از اعضای آن نیروهای داوطلب هستند و این مجموعه تلاش شبانه‌روزی در مسیر خدمت‌رسانی شایسته به مردم دارد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی