امروز: ۱۳۹۸/۴/۲۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۲ فروردين ساعت ۹:۲۲ کد مطلب: 46619
 هلال احمر خراسان رضوی پیشگام در خدمت رسانی به سیل زدگان
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی گفت: مردم این استان کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را در ۱۵۶ پایگاه هلال احمر به هموطنان سیل زده اهدا کردند.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ، دکترسیدمجتبی احمدی ، افزود: مردم خراسان رضوی بیش از 440 میلیون تومان به هموطنان مناطق سیل زده کمک نقدی کردند.

وی با اشاره به ارسال 15 محموله کمک به مناطق سیل زده، گفت: از این تعداد 9 محموله به ارزش ریالی 544 میلیون تومان به استان لرستان و شش محموله به ارزش ریالی 168 میلیون تومان به استان گلستان بوده است .
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: بیش از ۳۰ تن برنج، ۴۳۲۵ بسته غذایی، ۱۰ هزار قرص نان و بیش از ۲ هزار قوطی کنسرو بخشی از کمک‌های مردمی است که به استان‌های گلستان و لرستان فرستاده شده است.

دکتراحمدی افزود: همچنین ۵ هزار و ۶۳۷ تخته پتو و ۲۶ هزار و ۹۰۰ متر مربع موکت به مناطق سیل زده ارسال شده است.

وی گفت: همچنین از ابتدای شروع حادثه در منطقه گلستان تاکنون ۲۵ نفر در قالب ۴ تیم امداد و ارزیاب به این استان اعزام شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: پایگاه‌های جمع آوری کمک‌های مردمی هلال احمر در مشهد و شهرستان‌های استان همچنان نیازمند کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نوعدوست خراسان رضوی است.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی