امروز: ۱۳۹۸/۴/۲۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۵ فروردين ساعت ۱۴:۲۰ کد مطلب: 46642
 اهمیت گزینش اصلح در بحران ها نمایان می‌شود
اهمیت گزینش اصلح در بحران ها نمایان می‌شود / تکریم و معارفه مسئول گزینش هلال احمر خراسان رضوی  ///
مدیرکل هسته مرکزی گزینش جمعیت هلال احمر تاکید کرد: اهمیت گزینش نیروهای متعهد و توانمند اصلح در بحران‌ها بیش از هر زمان دیگری نمایان می شود.
محمد ناطقی در آیین تکریم و معارفه مسئول گزینش جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در جلسه شورای معاونان این استان با اشاره به اینکه اهمیت جایگاه گزینش و بکارگیری نیروهای کارآمد متدین در حوادثی مانند سیل بیش از هر زمان دیگری مشخص می شود افزود: هلال احمر خراسان رضوی از نظر تعداد نیرو با قراردادهای مختلف، جزو سه استان نخست کشور است که حجم بالای منابع انسانی و تنوع قراردادها، نیازمند اهتمام و بررسی ویژه است.
وی ضمن ابراز امتنان از زحمات خانم فاطمه میانجی در پیگیری و انجام امور گزینش در هلال احمر خراسان رضوی در سالیان اخیر ، توفیق تشرف توام با نیکنامی ایشان را به بازنشستگی افتخار دانست .
مدیرکل هسته مرکزی گزینش جمعیت هلال احمر همچنین حسین اکبری را به عنوان مسئول جدید گزینش هلال احمر در خراسان رضوی ، جوان و واجد روحیه جهادی و مردمی معرفی کرد.
♦ رعایت امانت و انصاف مهمترین ویژگی گزینش
دکتر سید مجتبی احمدی، مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی نیز در شواری معاونان امروز استان تاکید کرد: رعایت امانت و انصاف مهمترین ویژگی لازم برای خدمت در گزینش است که می تواند باعث آبادی آخرت افراد یا درغیر اینصورت ویرانی آن شود.
گفتنی است مسئولان سابق و فعلی گزینش هلال احمر استان نیز در این نشست دقایقی را به ایراد سخن پرداختند .
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی