امروز: ۱۳۹۸/۴/۲۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۷ فروردين ساعت ۱۳:۳۱ کد مطلب: 46680
 سیل مهربانی در شهرستان درگز

جمع آوری وارسال کمکهای مردمی شهرستان درگز به مناطق سیل زده توسط هلال احمر این شهرستان انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان درگز فرماندار شهرستان ضمن تسلیت جان باختن تعدادی از هم وطنان در مناطق سیل زده وابراز همدردی با خانواده های داغدار گفت:با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر کمکهای مردمی وورود دستگاه های عمومی به عرصه امداد وجبران خسارتهای مردم سیل زده کشور جمع آوری کمکهای نقدی وغیر نقدی توسط جمعیت هلال احمر شهرستان انجام می شود.

محمد حسن فرهادی با اشاره به حضور پرشور مردم نوع دوست وفهیم شهرستان درگز در تمامی صحنه ها افزود:

کمکهای مردمی به طرف هلال احمر سوق داده می شود وتمامی کمکهای نقدی وغیر نقدی توسط این جمعیت به مناطق سیل زده ارسال خواهد شد.

محمد ابراهیمی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان درگز ضمن ابراز تاسف از مشکلات ایجاد شده برای هموطنان سیل زده تصریح کرد:این جمعیت باحضور فعال وپرشور امدادگران؛نجاتگران ،اعضای داوطلبان واعضای جوانان با استقرار در مصلا، درب ورودی جمعیت , بخشها ، کانونهای دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور و آزاد اسلامی   و ... در حال ارائه خدمات وجمع آوری کمکهای مردمی هستند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی