امروز: ۱۳۹۹/۳/۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۵ ارديبهشت ساعت ۱۱:۲۲ کد مطلب: 46741
  تقدیر نماینده ویژه دکتر لاریجانی در بررسی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سیل اخیر از هلال احمر خراسان رضوی
تقدیر نماینده ویژه دکتر لاریجانی در بررسی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سیل اخیر از هلال احمر خراسان رضوی
نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در بررسی عملکرد دستگاه‌های اجرایی خراسان رضوی در سیل اخیر از اقدامات به‌هنگام مدیریت بحران‌ استان و خدمات امدادی هلال احمر استان تقدیر کرد.
دکتر حسین مقصودی صبح امروز در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی افزود: ۷۴ درصد کشور و ۲۴ استان درگیر سیل اخیر بودند که ۵ نماینده مجلس برای نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی و روند خدمات بر سیلزدگان در ۵ استان کشور مشخص شدند که بررسی فعالیت نهادها در استان‌های فارس و گلستان و لرستان و خوزستان و خراسان بزرگ‌ به صورت ویژه پیگیری شد.
وی افزود: حضور و امدادرسانی و اسکان اضطراری سیل‌زدگان استان در کلات و سایر نقاط بموقع و مثبت بود که تا حد زیادی مانع خسارات بیشتر و نجات جان افراد شد وگرنه در برخی نقاط ممکن بود تلفات داشته باشیم.
وی ادامه داد: پیشتازی خراسان رضوی در جذب کمک‌های مردمی برای سیلزدگان سایر استان‌های کشور و مشارکت مردم افتخارآمیز بود.
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی همچنین به نمایندگی از دکتر لاریجانی حمایت خانه ملت را از امدادگران و نجاتگران ساعی هلال احمر در دیدار با مدیرعامل هلال احمر استان اعلام کرد.
دکتر سید مجتبی احمدی، مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی نیز در این دیدار به ارائه گزارشی از روند خدمات و امدادرسانی در مناطق سیلزده کلات و سرخس و بردسکن و سایر مناطق استان و نیز حضور در مناطق گلستان به عنوان معین این استان پرداخت.

آمادگی هلال احمر مانع خسارات بیشتر
رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی نیز در دیداری جداگانه با مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی آمادگی مناسب امدادی استان را مانع خسارت‌های بیشتر در مناطق سیل‌زده دانست.
حمید بنایی در این دیدار همچنین از راه‌اندازی ایستگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و پیگیری هلال احمر در احصای مساعدتهای مردم برای سیلزدگان تقدیر کرد.
دکتر سید مجتبی احمدی در آغاز این دیدار ضمن ارائه گزارشی از روند ارسال محموله‌های اقلام حیاتی برای سیلزدگان مجموع کمکهای دریافتی از مردم استان را صرفا از طریق صندوق‌ها یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و نیز کمکهای غیرنقدی را چهار و نیم میلیارد تومان اعلام کرد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی