امروز: ۱۳۹۹/۴/۱۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۲ خرداد ساعت ۱۲:۵۱ کد مطلب: 47270
 امدادرسانی به 125 نفر در اثر آبگرفتگی ناشی از سیل فریمان ، درگز و تربت جام

125 نفر به‌دلیل بارش‌های سیل آسای شهرستان‌های  فریمان تربت‌جام و درگز امدادرسانی شدند.

سخنگوی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت : از بامداد دیروز تا صبح امروز به 125 نفر از مردم روستاهای شهرهای فریمان، درگز و تربت‌جام امدادرسانی شد.

مجتبی محمودی افزود: طبق اعلام مرکز هماهنگی و کنترل عملیات هلال احمر استان در ساعات واپسین شب گذشته تا صبح امروز تعدادی از روستاهای فریمان مانند کته و شمشیر ، رخنه گل ، باغ عباس ، قلندرآباد و نیز روستای قلعه سرخ تربت جام ، دچار سیل شده بود که تخلیه آب چند باب منزل مسکونی انجام شد.

وی اظهار خوشبختی کرد: اعزام تیم ارزیاب امدادی در روستای رخنه گل و کته شمشیر فریمان نشان از پایین بودن سطح خسارتها داشت.

سخنگوی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت : شب گذشته در روستای قلندرآب فریمان یکدستگاه پراید در سیلاب گرفتار شده بود که سرنشینان آن توسط نجاتگران هلال احمر رهاسازی و به محل امن هدایت شدند

وی ادامه داد : 11 نفر در روستای قلعه نو فریمان که در محاصره آب رودخانه بودند نیز توسط نجاتگران، امدادرسانی شدند  و در روستای باغ عباس این شهر نیز 4 خانوار در محاصره سیلاب بودند که به 12 نفر امدادرسانی شد.

به گفته وی، درپی بارشهای سیل آسا در درگز ، تخلیه آب 6 باب منزل، یک مدرسه و مرکز بهداشت این شهر و نجات جان 74 حادثه دیده انجام شد.

 

محمودی در خاتمه توضیح داد : 4 خانوار 15 نفره در روستای چاپشلو و کلاه گرنی درگز دچار سیلاب شده بودند  که بعد از امدارسانی به 15 نفر و تخلیه آب منازل آسیب دیدگان، 23 تخته پتو 8 تخته موکت  نیز توزیع گردید .

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی