امروز: ۱۳۹۸/۷/۲۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۱۵ تير ساعت ۱۳:۲۴ کد مطلب: 47485
 بازدید رییس کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد از مرکز آموزش آگاهی از خطرات مین جمعیت هلال احمر تایباد

رئیس کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران که مهمان اداره اتباع ومهاجرین خارجی تایباد بود درحاشیه سفر خود  از مرز آموزش پیش آگاهی از خطرات مین جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد مستقر در مرز دوغارون  بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ، صیادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد گفت :

ایوو فریسن رئیس کمیساریای عالی سازمان مللل متحد در امور پناهندگان در ایران به همراه هیاتی که در مرز دوغارون حضور داشت از مرکزآموزش پیش  آگاهی از خطرات مین جمعیت هلال احمر مستقر در اردوگاه امور اتباع و مهاجرین خارجی دوغارون بازدید کرد. وی  در این بازدید در جریان روند پذیرش و آموزشهایی که جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به اتباع افغانستانی که قصد بازگشت به کشورشان را دارند در سه بخش برادران ، خواهران و کودکان قرار گرفت .

ایووفریسن نیز در این بازدید ، حمایت دولت جمهوری اسلامی ایران از پناهندگان را عالی توصیف کرد و اظهار داشت: وضعیت پناهندگان افغانستان برای بازگشت با توجه به خدماتی که کمیساریا ، امور اتباع ، هلال احمر و وزارت بهداشت و درمان برای آنها ارائه می دهند ، عالی است و ما اطمینان داریم که با امنیت و عزت کافی به کشور خود باز  می گردند.

در این بازدید که مدیرکل اموراتباع ومهاجرین خارجی استان خراسان رضوی نیز آقای ایووفریسن را همراهی می کرد  مسئول نمایندگی اموراتباع و مهاجرین خارجی تایباد و مدیر شبکه بهداشت و درمان تایباد گزارشی از فعالیتهای بخش های مختلف نمایندگی اداره اتباع و همچنین درمانگاه مستقر در مرز را به اطلاع مسئول دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل رساندند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی