امروز: ۱۳۹۸/۹/۱۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۷ تير ساعت ۱۱:۴۸ کد مطلب: 47588
 آیین اختتامیه اردوی شکرانه مجتمع‌های آموزشی جوانان هلال احمر کشور در مشهد برگزار شد
یین اختتامیه اردوی شکرانه مجتمع‌های آموزشی جوانان هلال احمر کشور در مشهد برگزار شد
♦تعداد ۲۲۸ نفر از اعضای منتخب ۱۱ مجتمع‌ دانش‌آموزی جمعیت هلال احمر کشور در اردوی شکرانه ویژه‌ای در مشهد گردهم آمدند.
♦رئیس سازمان جوان جمعیت هلال احمر در اختتامیه اردوی شکرانه جوانان در سالن شهدای امدادگر هلال احمر استان خراسان رضوی در مشهد گفت: مجتمع‌های دانش آموزی هلال احمر در کشور ۱۱ مجموعه است شامل چهار مجتمع در کرمان ، یک مجتمع در گیلان و یک مجتمع در چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی ۲ مورد و نیز سیستان و بلوچستان هم سه مجتمع که مراکز تربیت و تعالی هستند.
دکتر شهاب الدین صابونچی افزود: دانش‌آموزان مجتمع‌های دانش‌آموزی کودکان بی‌سرپرست یا دارای خانواده‌های کم‌برخوردار هستند که در واقع از بهترین مصادیق فعالیت هلال احمر همین مجتمع‌ها هستند که تمرین بشردوستی و تقویت باورهای انسانی در آنها انجام می‌شود.
دکتر صابونچی یادآوری کرد: بسیاری از انسانهای بزرگ از همین مجتمع‌ها بالیدند و خادم مردم و در مناصب و جایگاههای اجتماعی شایسته‌ای هستند.
وی اظهار امیدواری کرد: برای سال آینده در پی ایجاد شرایط بهتر و تقویت این مجتمع‌ها هستیم تا دانش آموزان به جز دغدغه آموزش و پرورش خودشان به هیچ چیز دیگری فکر نکنند.
رییس سازمان جوان جمعیت هلال احمر تاکید کرد: مهمترین هدف این اردو در ایام مقارن با دهه کرامت زیارتی ، سیاحتی و توان‌افزایی این اعضا بوده است که این سفر نیز توام با برکت مادی و معنوی برای نوجوانان است.
وی خطاب به اعضای ۱۱ مجتمع دانش آموزی هلال احمر کشور گفت: بالاترین معدل‌ها و افرادی که کار شاخص کردند و از این مدارس درخشیده‌اند، حائز هدایای ارزنده‌ای خواهند بود.
دکتر صابونچی با اشاره به جایگاه رفیع حکیم فردوسی در فرهنگ و ادبیات ایران گفت: بعد از زیارت حضرت رضا(ع)، حضور در بارگاه فردوسی در توس هم از  مواهب سفر در مشهد است و جا دارد درس فردوسی را آموزه خودمان قرار دهیم و همه ما فریدون شویم که "فریدون فرخ فرشته نبود/ز مشک و ز عنبر سرشته نبود/به‌داد و دهش یافت آن نیکوئی/تو داد و دهش کن فریدون توئی ...

♦مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی در این مراسم گفت:
تعداد ۲۲۸ نفر از منتخبان مجتمع‌های دانش‌آموزی هلال احمر از استان‌های گیلان، سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی و کرمان در این اردوی چهار روزه در مشهد حضور داشتند.
دکتر سید مجتبی احمدی افزود: شما بهترین فرزندان هلال احمر در کشور هستید که توفیق میزبانی شما به همت سازمان دانش‌آموزی جمعیت هلال احمر برای ما میسر شد و امیدواریم که برایتان توام با شیرین‌کامی و خاطراتی مانا باشد.
وی افزود: خادمی زائران رضوی همراه با کوله بار معنوی و خاطرات خوش برای ما افتخار است.
همچنین در قسمتی از این آیین علیرضا معین‌زاده، معاون جوانان هلال احمر خراسان رضوی اعلام کرد تعداد ۳۴ نفر از حاضران در اردوی شکرانه زیارت اولی بوده و برای نخستین بار به مشهد و زیارت ثامن‌الحجج(ع) مشرف شدند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی