امروز: ۱۳۹۸/۱۲/۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد ساعت ۱۳:۱۸ کد مطلب: 48841
 دوره آموزش تخصصی تیمهای واکنش سریع کشور در مشهد برگزار شد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: منتخبان تیم‌های واکنش سریع از استانهای تهران ، یزد ، گلستان و خراسان رضوی به مدت یک هفته در مشهد آموزش‌های تخصصی و میدانی را گذراندند.
دکتر سید مجتبی احمدی افزود: این دوره آموزشی از ۱۹ تا ۲۴ ماه جاری با حضور ۹۰ نفر از نجاتگران منتخب در مرکز آموزش‌های تخصصی میدانی استان در مشهد برگزار شد.
وی افزود: این دوره شامل آموزش‌های نجات در آوار ، ارتفاع و نیز جاده بود که اعضای واکنش سریع زیر نظر مدرسان این دوره شامل آقایان شخصی زارع ، رفیعی ، مخمس ، اصغری ، مرادخانی ، موذنی ، میرصادقی و صادقی این دوره را طی کردند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در بازدید از این دوره نیز گفت: جستجو و نجات همراهی زیادی با مدیریت زمان دارد و باید بتوانیم زمان امدادرسانی و فرآیند نجات در جستجو و به‌خصوص در مدیریت شهری که حجم و وسعت حادثه و عوارض آن بالا است کاهش بدهیم.
 وی مهمترین هدف این دوه را تربیت نیروهای واکنش سریع خواند و افزود: باید نیروی متخصص تربیت امدادی تربیت شوند که با سرعت عمل مطلوب و تسلط بر لوازم امدادی بتوانند با آمادگی کامل در صحنه حوادث حضور موثر داشته باشند.
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی اظهار کرد: نیروهای داوطلب در جمعیت به استناد ماده ۶ و ۲۲ اساسنامه هلال در اختیار جمعیت هستند و از توان و تخصص و وقتشون انفاق می کنند و درخدمت اهداف هستند
 برای بازآموزی‌ها باید تلاش کنیم و مهارت‌ها را مطابق با شرایط روز و با وحدت رویه بتوانیم به عملکرد مطلوب و موثر خودمان برسیم.

همچنین محدثه ملک، ناظر سازمان امداد و نجات در مشهد درباره این دوره آموزشی اظهار کرد: آموزش تیمهای واکنش سریع شامل ۷۲ ساعت ارتقاع ۴۸ ساعت جاده و ۴۸ ساعت آموزش نجات در آوار و سرفصلهای تکمیلی دوره های تخصصی متعارف بود‌.
وی افزود: چهار نفر آموزش‌دیده نجات از ارتفاع و ۳ نفر جاده و ۳ نفر اعضای متخصص در نجات از آوار تیم واکنش سریع هلال احمر را شامل می شود که در مواقع اضطراری از این تیمها استفاده می‌شود.
شایان ذکر است مرحله نخست این دوره‌ها در سال ۹۷ برگزار شد که در سال جاری نیز این دوره چهارمین دوره آموزش تکمیلی ویژه تیمهای واکنش سریع در کشور در است که همزمان در اصفهان نیز در حال برگزاری است و تا پایان شهریور ماه ادامه دارد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی