امروز: ۱۳۹۸/۱۲/۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد ساعت ۱۴:۲ کد مطلب: 48849
 کاروان سلامت خراسان رضوی به مناطق کم‌برخوردار نهبندان اعزام می‌شود

 مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: در قالب طرح نذر آب ۲ ، داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در قالب کاروان سلامت به مناطق کم‌برخوردار نهبندان در خراسان جنوبی اعزام می‌شوند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، دکتر سید مجتبی احمدی افزود: در پی اعلام سازمان داوطلبان مبنی بر اجرای طرح نذر آب ۲ و ضرورت حضور  تیم کاروان سلامت جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گروه ارزیاب داوطلبان از یازدهم مرداد ماه امسال به منطقه اعزام و با شناسایی و اولویت‌بندی مهمترین مسائل و نیازها کاروان سلامت استان از ششم شهریور ماه به این منطقه اعزام و مستقر می‌شوند.
وی افزود: روستاهای طبسین در ۷۰ کیلومتری نهبندان و چاه عباس اردنی در ۹۵ کیلومتری این شهر به عنوان مناطق اصلی استقرار و ارائه خدمات کاروان سلامت خراسان رضوی در خراسان جنوبی مشخص شده و به روستاهای بندان، چاهشند و طبسین جمالزهی نیز خدمات ارائه می‌شود.
به گفته مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی طبق شناسایی و ارزیابی اولیه، بیماری‌های شایع در این مناطق شامل بیماری‌های عفونی، اختلالات سایکوسوماتیک مانند افسردگی ،  بیماری‌های داخلی و قلبی، رادیولوژی، چشم‌پزشکی، دندانپزشکی و تغذیه می‌باشد که پزشکان متخصص مرتبط در گروه ۲۹ نفره اعزامی پیش‌بینی شده‌اند.
دکتر احمدی افزود: به علت کمبود آب شیرین درحال حاضر تعداد ۷۹ تا یکصد روستای شهرستان نهبندان با ۶ هزار و ۳۰۶ نفر جمعیت به وسیله تانکر آب‌رسانی می‌شوند.
وی همچنین خواستار ارائه خدمات آموزشی در قالب این طرح عام‌المنفعه شد و از برنامه ریزی برای اعزام سامانه سحر جوانان و نیز تیمهای درمانی دو شعبه مشهد و تربت حیدریه در قالب کاروان سلامت به نمایندگی از استان خبر داد..
ارائه خدمات درمانی و بهداشتی و توزیع آب‌معدنی و برخی اقلام حیاتی و بسته‌های فرهنگی مانند لوازم‌التحریر از جمله موارد مدنظر در اجرای این طرح است.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی