امروز: ۱۳۹۸/۱۲/۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۵ مهر ساعت ۱۲:۷ کد مطلب: 50419
 برگزاری دوره آموزشی امداد وکمکهای اولیه ویژه ناشنوایان

 برای اولین بار در شهرستان نیشابور دوره آموزشی امدادوکمکهای اولیه ویژه ناشنوایان به همت جمعیت هلال احمر نیشابور برگزار گردید.
 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر نیشابور شاه بیکی معاون مدیرعامل و رئیس شعبه در تکمیل این خبر گفت : با توجه به نیاز مبرم آموزش سایر اقشار جامعه بویژه ناشنوایان در خصوص مبحث امداد وکمکهای اولیه ، با هماهنگی مرکز بهزیستی شهرستان اولین دوره امداد وکمکهای اولیه در کانون ناشنوایان برگزار گردید.

وی در ادامه افزود:از آنجائیکه شهرستان نیشابور دارای بیش از 700 ناشنوا بوده و با توجه به شرایط خاص ،آموزش و آمادگی درمقابله با مخاطرات از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است . این جمعیت در راستای تحقق اهداف و برنامه های ابلاغی آموزشی جمعیت هلال احمر کشور برای اولین بار نسبت به تشکیل دوره های آموزشی امدادوکمکهای اولیه با همراهی مترجم برای 300 نفر از این عزیزان در مرحله اول از طرح که حائز شرایط هستند اقدام نمود که پس از گذراندن دوره گواهی پایان دوره اعطاء خواهد شد.

شاه بیکی گفت : آغاز اجرای این برنامه با حضور دکتر صدر رئیس اداره بهزیستی شهرستان و چند تن از اعضای شورای شهر و امضاء تفاهم نامه بین جمعیت هلال احمر و اداره بهزیستی صورت پذیرفت که این امر با استقبال زیاد دکتر صدر و سایر ناشنوایان عزیز روبرو گردید.

.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی