امروز: ۱۳۹۸/۱۲/۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۴ مهر ساعت ۱۴:۲۶ کد مطلب: 50539
 تقدیر دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی از مدیر عامل هلال احمر استان
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی با اهدای لوح تقدیر از دکتر سید مجتبی احمدی به پاس زحمات در جهت مصون سازی جامعه از آسیب های اجتماعی به ویژه اعتیاد تجلیل نمود.
محمدحسین صالحی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر از مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی به جهت برگزاری طرح های از قبیل پیمان و استفاده از ظرفیت عظیم جوانان استان در راستای مبارزه با مواد مخدر تقدیر نمود.
دربخشی از این لوح خطاب به دکتر سید مجتبی احمدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر و عضو اصلی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان آمده است:
به پاس زحمات وهمت والای جنابعالی وهمکاران محترم که در راه کاهش آسیب های اجتماعی تلاش نموده اید ،امید است با همت شما خوبان همراه ، شاهد اعتلای سلامت جامعه باشیم.
آرزو داریم به برکت این تلاش صادقانه مشمول الطاف کریمانه ولی نعمتمان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) باشید ویاری رب ودود همواره نصیبتان باد.
شایان ذکر است به دلیل فعالیتهای گسترده جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در مبارزه با مواد مخدر برابر دستورالعمل جدید این جمعیت به عنوان عضو اصلی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان درآمد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی