امروز: ۱۳۹۹/۴/۲۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۳ آبان ساعت ۱۲:۴۶ کد مطلب: 51871
دبیرکل جمعیت هلال احمر::
 اخلاق‌مداری پیامبر اسلام را الگو قرار دهیم
دبیرکل جمعیت هلال احمر:
اخلاق‌مداری پیامبر اسلام را الگو قرار دهیم

 دبیر کل جمعیت هلال احمر تاکید کرد: اقتدا به پیامبر مکرم اسلام به عنوان کامل کننده مکارم اخلاقی در این است که با رعایت اخلاق سعی کنیم اخلاقمداری را از ایشان الگو بگیریم.
دکتر محمودرضا پیروی در همایش آموزشی علمی کاربردی مسئولان حقوقی جمعیت هلال احمر از سراسر کشور اظهار کرد:
انتشار خبر خطا و گناه دیگران نیز همانند آن خطا، اشتباه است و از منظر دینی نیز معصیت و حق الناس محسوب می‌شود که می‌بایست مورد توجه همه ما باشد و ابتدا خودمان عامل باشیم و سپس این انتطار را از دیگران هم داشته باشیم.
وی افزود: پیچیدگی شرایط جامعه و ساختارهای اجتماعی امروز می‌طلبد تا برای ورود در هر موضوعی نگرش حقوقی داشته باشیم‌.
وی فعالیت مراکز حقوقی را در جمعیت هلال احمر تعیین کننده و به‌سزا خواند و بیان کرد: دغدغه نگهداری از بیت المال و حضور در دادگاه‌ها و دعاوی و پرونده‌های مختلف ضرورت و اهمیت جایگاه حقوقی در هلال احمر را نشان می‌دهد.
وی با اشاره به وجود برخی حاشیه‌ها که مانع تمرکز بر روی کارها و عملکرد بهینه در کشور است، یادآوری کرد: افراد موفق همیشه علیرغم حاشیه‌ها توانستند بر روی کار اصلی خودشان متمرکز شوند و درگیر حواشی نشدند که این حواشی گاهی باعث توقف هم می‌شود.
به گفته دبیرکل جمعیت هلال احمر ایران، برخی مطالبی که نوشته و گفته می‌شود با بزرگنمایی زیاد، گاهی اصلا صحت ندارد که باعث کاهش تمرکز ما می‌شود.
وی افزود: بزرگنمایی مفاسد و تخلفات گسترده در کشور ضمن اینکه نمایانگر عزم اصلاح و جدیت در فرآیند مبارزه با فساد است اما از سوی دیگر به خصوص وقتی مدام تکرار شده و در رسانه‌ها بزرگنمایی می‌شود کاهش اعتماد به مسئولان و ایجاد فضای یاس و ناامیدی را به عنوان ویروسی کشنده درپی دارد.
وی تاکید کرد: از منظر جامعه‌شناسان و در علم مدیریت، سرمایه اجتماعی  اهمیت بالایی دارد که خودش هم خیلی اوقات باعث ورود سرمایه اقتصادی هم می‌شود.
دکتر پیروی افزود: در سابقه تاریخی ایران و آموزه‌های اسلامی ما هر دو بر رعایت مباحث اخلاقی تاکید شده و حفظ سرمایه اجتماعی و اعتماد مخاطبان به نفع همه ما است.
وی همچنین پیگیری امور مجلس و نیز ‌تعامل با نمایندگان را حائز اهمیت خواند.
شایان ذکر است این همایش آموزشی به مدت دو روز و به میزبانی خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

در قسمتی از این آیین، روح اله فروزش، معان مجلس و امور حقوقی جمعیت هلال احمر نیز گفت: موضوع جایگاه و پست‌های سازمانی واحد حقوقی در جمعیت هلال احمر بنا به ماموریت‌ها و گستردگی و تاثیر بالا مستلزم بازنگری و عنایت ویژه است.
وی افزود: شایسته است موضوع توجه به موقوفات و املاک در جمعیت هلال احمر اولویت داشته باشد و برخی مسائل آنها برای نگهداشت بهتر این مجموعه‌ها به قید اولویت مدنظر باشد.
همچنین دکتر سید مجتبی احمدی، مدیرعامل خراسان رضوی در جمع حقوق‌دانان جمعیت هلال احمر در مشهد خواستار ارتقای سطح مجموعه حقوقی در جمعیت در سطح ستاد و استان‌ها شد و پیش‌بینی فرد یا بخش ویژه‌ای در استان‌ها برای تعامل بهینه با نمایندگان را ضروری دانست.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی