امروز: ۱۳۹۹/۳/۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۵ آذر ساعت ۱۴:۱۶ کد مطلب: 51956
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی:
 کانونهای هلال احمر بزرگترین ظرفیت برای پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر می باشند
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی در راستای افزایش همکاری ها بین دو نهاد با مدیرعامل هلال احمر استان دیدار نمود.
دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی ضمن ابراز خشنودی از حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ،گفت: به استناد بند 7 ماده 3 و همچنین ماده 2 اساسنامه جمعیت هلال احمر استفاده از ظرفیت جوانان در کاهش آلام وسلامت انسانها مورد تاکید می باشد واعضا کانونهای مختلف هلال احمر ظرفیت گسترده ونقش قابل توجهی در امر پیشگیری از اعتیاد دارند.
وی ضمن ابراز آمادگی کامل جمعیت هلال احمر برای استفاده از تمامی ظرفیتها وتوان خود،افزود:عوامل مختلفی منجر به اعتیاد به مواد مخدر می شوند وابتدا باید بستر برای جامعه هدف آماده شود.
همچنین محمد حسین صالحی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت:استان خراسان رضوی نسبت به سایر استانها به علت همجواری با کشور افغانستان که بزرگترین تولید کننده مواد مخدر می باشد ، از لحاظ آسیب پذیری اجتماعی بخصوص اعتیاد بیشتر مورد تهدید قرار گرفته است.
وی با تاکید بر توانمند سازی جوانان، به کارگیری ظرفیت کانونهای جوانان هلال احمر، برگزاری جشنواره های فرهنگی ،ورزشی وهنری ،افزود: 95 درصد جامعه سالم است ومی بایست در این زمینه برنامه ریزی لازم صورت پذیرد و از تمامی ظرفیتهای جامعه برای پیشگیری از اعتیاد استفاده شود.
صالحی با بیان اینکه پیشگیری مهمترین کار در حوزه مبارزه با مواد مخدر است، اظهار داشت:باید براساس نیاز برای رده های سنی مختلف مانند: مهدها وپیش دبستانی، دانش آموزی ، دانشجویی ،مادران و عموم مردم محتوا تولید شود.
وی ایجاد تفریح سالم وارزان قیمت برای جوانان رای بسیار مهم دانست وتاکید کرد: تولید برنامه های انگیزشی وترغیب ذهنی وفکری جوانان جهت ارتقاء وافزایش آگاهی می تواند باعث اعتلای سلامت جامعه شود.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ابراز امیدواری کرد که با انعقاد تفاهمنامه همکاری و استفاده از ظرفیت های کانونهای جوانان جمعیت هلال احمر در طرح یاریگران زندگی بتوان قدم های موثری در پیشگیری از مصرف موادمخدر برداشت.
همچنین علیرضا معین زاده معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی ضمن ارائه گزارش از طرح ها مختلفی که در زمینه پیشگیری از مصرف مواد مخدر در جمعیت هلال احمر صورت گرفته ،گفت:اجرای طرح ملی پیمان یکی از بهترین فعالیتها بوده که در سطح استان و با استفاده از ظرفیت اعضا انجام شده وبه عنوان یک طرح موفق همچنان در دستور کار می باشد.
معین زاده افزود:با استفاده از ظرفیتهای موجود در جمعیت هلال احمر بویژه کانونهای جوانان می توان ضمن افزایش مهارتهای اجتماعی جوانان در مناطق مختلف ،تاب آوری وآمادگی جامعه را در زمان وقوع حوادث افزایش داد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی