امروز: ۱۳۹۹/۳/۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۷ آذر ساعت ۲۱:۲۴ کد مطلب: 51966
 مجمع باشگاه خبرنگاران جمعیت هلال احمر خراسان رضوی برگزار شد
نخستین مجمع باشگاه خبرنگاران جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با حضور اعضای این مجمع در مشهد برگزار شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی روز پنجشنبه در نخستین مجمع باشگاه خبرنگاران جمعیت هلال احمر استان گفت: در مدیریت بحران همان گونه که پیش بینی صحیح مهم است اطلاع رسانی سریع و صحیح هم مهم است.

حجتعلی شایان فر افزود: هرجا بحران باشد به ابزار مدیریت آن یعنی رسانه هم نیاز است زیرا رسانه‌ها می توانند در جهت‌دهی افکار عمومی در مسیر بحران‌زایی و بحران‌زدایی نقش‌آفرین باشند.

وی ادامه داد: میزان حرفه‌ای بودن خبرنگاران در کم وکیف اطلاع رسانی بسیار مهم و نقش‌آفرین است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: اطلاع رسانی درست منجر به تقویت همبستگی، جلب مشارکت‌های مردمی، مشارکت مردم در حل بحران، کاهش اثرات بحران، توجیه و پذیرش بحران در جامعه و تلاش در جهت کمک به مدیریت آن می‌شود.

شایان فرافزود: نمی‌توان از وقوع حوادث جلوگیری کرد اما می‌توان اثرات آن را با آموزش و نیز اطلاع رسانی و مدیریت صحیح در زمان بروز حادثه کاهش داد که این امر باید مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: کشور ژاپن برای کاهش آسیب و آماده سازی ساختار شهری خود به شکل میلیاردی هزینه و خود را در این زمینه مقاوم کرد که ما نیز با توجه به آسیب‌هایی مانند سیل و زلزله خود را در برابر بروز حوادث مقاوم می‌کنیم. 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی نیز در این مجمع گفت: باشگاه خبرنگاران جمعیت هلال احمر طلیعه ای برای حضور سازماندهی شده رسانه‌ها و مطبوعات در پوشش اخبار حوادث و بحرانهاست.

دکتر سید مجتبی احمدی افزود: امید است با این تشکیلات از ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و دانش رسانه به شکل مطلوب بهره برداری شود.

رئیس خانه مطبوعات و رسانه های کشور و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: تقویت زیرساختهای کشور قبل از وقوع حادثه به منظور پیشگیری از شدت خسارت بلایا در کشور وظیفه مسوولان است هر چند که از بسیاری از بلایای طبیعی نمی توان پیشگیری کرد اما می‌توان از آسیب‌های ناشی از وقوع آنها کاست.

دکتر مصطفی کواکبیان افزود: در همین راستا ستادهای بحران در وزارت کشور و استانداری‌ها باید همت کنند تا با استفاده از امکانات موجود بیشترین بهره وری و بیشترین اثربخشی محقق شود.

وی اضافه کرد: کاهش آلام بشری از اهداف هفتگانه فعالیت در جمعیت هلال احمر است که در فرهنگ دینی و آموزه‌های تربیتی ما نیز کاهش آلام بشری مورد تاکید قرار گرفته است.

رئیس خانه مطبوعات و رسانه های کشور گفت: ملت ایران با این فرهنگ رشد یافته اند و خبرنگاران فعال درباشگاه خبرنگاران هلال احمر به طور قطع و حتم در این زمینه موثر واقع خواهند بود.

 در پایان این مراسم، انتخابات مجمع استانی خبرنگاران هلال احمر خراسان رضوی جهت شرکت در مجمع کشوری این باشگاه برگزار شد.اسامی منتخبان این مجمع به شرح زیر است . آقایان حسین غلامی - آرش رهبر - بنیامین یوسف زاده - وحید بیات- محمدنصراللهی - سیدعلی سلیمانی - محمد جواد رنجبر - مهدی حسین زاده - سجاد بهجتی - - محمد مهدی دارا- -- سیدمهدی قزلشارشی - علی طالبی- محمد حسن زاده و خانمها زهرا هادی زاده - شوکت سالاری

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی