امروز: ۱۳۹۹/۵/۲۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ بهمن ساعت ۱۳:۴۳ کد مطلب: 54793
همسر شهیدرضا سنجرانی::
 زنده بودن شهدا بارها برایمان اثبات شده است

 زنده بودن شهدا بارها برایمان اثبات شده است

همسر شهید رضا سنجرانی از شهدای مدافع حرم در جمع بانوان کارمند هلال احمر خراسان رضوی با تاکید بر زنده بودن شهدا گفت: این زنده بودن شهید را بارها در زندگی خودمان به عینه احساس کردیم و به ما ثابت شده است.
خانم احمدیان با اشاره به خصوصیات همسرشهیدش گفت: رضا سنجرانی مرد خانواده بود او در همه چیز بهترینها را انتخاب می کرد رضا کارمند بانک با زندگی بسیار خوب و عالی اما عاشق شهادت بود  و این نجوای اشتباه بهائیت را خاموش کرد
رضا سنجرانی با عشق به ائمه و دفاع از حریم حرم حضرت زینب به سمت شهادت رفت او بهایی جز شفاعت حضرت زینب نمی خواست
احمدیان ادامه داد: رضا سنجرانی همیشه خوش صحبت بود شاد و بود و می خندنید ولی در ایام خاصی از سال کمتر حرف می زد کمتر آب می خورد بطوریکه اطرافیان احساس می کردند او مشکلی دارد ولی من میدانستم که رضا چقدر شادی و غم ائمه اطهار برایش مهم است  او محرم واقعا عزادار عزای حسین و ال حسین بود و اعیاد همیشه شاد بود و برای شادی دل ائمه از هیج کاری دریغ نمی کرد .
همسر شهید سنجرانی با نجوایی آرام و با تامل از قول گرفتن رضا در شب ازدواجشان در حرم مطهر گفت :او گفت رضا شب ازدوجمان از من قول شهادت گرفت ولی من بی خبر از همه جا بعد از شهادت رضا یاد قولم افتادم.
احمدیان که روسری پرمهرگلش را ازابروانشان پایینتر می کشید با صدایی دلنشین گفت: خانواده شهدای مدافع حرم همه بر ارتباطات بسیار دوستانه شهیدشان با اقشار مختلف و نیز خوش رویی  و خوش خلقی ایشان  اتفاق نظر داشتند  .
همسر شهید سنجرانی از شعر زمزمه بر لب شهیدش  اشاره کرد و حسن ختام کلامش این شد: "ما زنده برآنیم که آرام نگیریم/                                                                موجیم که آسایش ما عدم ماست"
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی