امروز: ۱۳۹۹/۹/۱۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ فروردين ساعت ۱۰:۲۸ کد مطلب: 56026
 آموزش چهره به چهره و توزیع ۱۰۰۰ بسته بهداشتی در مناطق کم برخودار کاشمر
رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر گفت : برای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس و به منظور حمایت از سلامت اقشار کم برخودار شهرستان تعدادیکهزاربسته بهداشتی توسط اعضای جوانان تهیه و توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر کاشمر ؛ احمد رضاپور گفت : تاکنون اعضای جوانان با همکاری دانشجویان دانشکده پرستاری شهرستان با حضور در دو منطقه حسین آباد و گلشن نسبت به آموزش چهره به چهره ساکنین این مناطق در جهت پیشگیری از کرونا ویروس اقدام کرده و تعداد هزار بسته بهداشتی به یکهزار خانواده اهدا کردند.

وی افزود : این بسته های بهداشتی شامل ۱۰۰۰ عدد ماسک بهداشتی تولید شده توسط جوانان ، ۱۰۰۰ بسته پد الکلی ، ۱۰۰۰ عدد بروشور آموزشی ، ۲۰۰۰ جفت دستکش یکبار مصرف و تعداد ۳۵۰ عدد ماده شوینده و سفید کننده (وایتکس) بود که با کمک خیرین شهرستان تهیه و به همت اعضای جوانان و دانشجویان دانشکده پرستاری بسته بندی و توزیع شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر در ادامه گفت : در این طرح از مردم خواسته شده است که در خانه های خود بمانند ، از اجتماعات پرهیز کنند و جز در موارد ضروری از منزل خارج نشوند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی