امروز: ۱۳۹۹/۱۱/۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين ساعت ۱۰:۳۴ کد مطلب: 57055
 ارائه خدمت به بیش از 190 هزار هموطن در ایستگاه های بازرسی سلامت جمعیت هلال احمر نیشابور

به همت جوانان ، داوطلبان و نجاتگران جمعیت هلال احمر نیشابور در ایستگاه های بازرسی سلامت به بیش از 190 هزار هموطن خدمات بهداشتی ارائه داده شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر نیشابور ، اسماعیل شاه بیکی معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور در تکمیل این خبر گفت : همزمان با اجرای طرح برپایی ایستگاه های بازرسی سلامت جهت تب سنجی و پایش سلامت هموطنان عزیز در ورودی شهرها ، 7 ایستگاه بازرسی سلامت از دهم اسفند ماه با حضور فعال جوانان، داوطلبان و نجاتگران فعالیت خود را آغاز کردند.

وی در ادامه افزود : 2 ایستگاه اصلی در پلیس راه نیشابور و ایستگاه راه آهن و 5 ایستگاه به همت خانه های هلال در روستای دیزباد بالا، روستای اسحق آباد ، روستای حمیدآباد ، شهر قدمگاه و شهر خرو نسبت به پایش سلامت و تب سنجی، ضدعفونی خودروها ، ارائه آموزش های لازم  و همچنین توزیع اقلام بهداشتی و بروشور به هموطنان عزیز خدمات ایمنی و بهداشتی ارائه نمودند.

رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور گفت : با توجه  به شرایط جوی نا مساعد در فروردین ماه ، بیش از 600 نفر از اعضاء شعبه به صورت شبانه روزی در اجرای طرح فعالیت نمودند  و بیش از 190 هزار نفر از هموطنان عزیز از خدمات ارائه شده بهره مند گردیدند. 

شاه بیکی در پایان از زحمات بی دریغ جوانان ، داوطلبان ، نجاتگران عزیز و همچنین مشارکت ویژه خانه های هلال  دیزباد بالا ، حمیدآباد ، اسحق آباد- خرو و قدمگاه که به صورت شبانه روزی جهت ارائه خدمت به هموطنان یاریگر جمعیت هلال احمر نیشابور بودند صمیمانه قدردانی نمود.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی