امروز: ۱۳۹۹/۹/۱۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۲۷ ارديبهشت ساعت ۱۲:۵۳ کد مطلب: 58309
 مشارکت بیش از 1000 نفر از اعضا جوانان هلال احمر خراسان رضوی در برنامه های هفته هلال احمر
معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی از مشارکت بیش از هزار نفر از اعضا جوانان هلال احمر استان در اجرای برنامه های هفته هلال احمر خبر داد.
علیرضا معین زاده معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی گفت:همه ساله در هفته گرامیداشت صلیب سرخ و هلال احمر که از 12 اردیبهشت ماه آغاز و به مدت یک هفته ادامه دارد، فعالیت های بشر دوستانه ای در قالب برنامه های متنوع توسط اعضا جوانان هلال احمر خراسان رضوی انجام می شود.
وی با اشاره به اینکه یک هزارو 159 نفر روز از اعضا جوانان در برنامه های هفته هلال مشارکت داشته اند، گفت: از این تعداد 595 نفر روز از اعضا کانون جوانان هلال احمر استان وبقیه اعضا مشارکت کننده از  کانون های دانشجویی،دانش آموزی ، روستایی وطلاب نیز در برنامه های هفته هلال احمر حضور پر رنگ داشتند.
معین زاده با اشاره به اینکه بیش از یکصد مورد فعالیت در قالب 11 عنوان برنامه در سراسر شعب هلال احمر خراسان رضوی توسط این اعضا انجام شد ،گفت: تقدیر وتشکر از جوانان مشارکت کننده در طرح غربالگری سلامت ، دیدار وتجلیل از خانواده های شهدا،برگزاری مسابقه خاطره نویسی،برگزاری انتخابات در کانونهای دانشجویی، ارسال پیامک تبریک و... از مهمترین این برنامه ها می باشد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی