امروز: ۱۳۹۹/۴/۲۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۱۰ خرداد ساعت ۹:۱۱ کد مطلب: 58391
 حضور دکتر گل افشان در دیار کهن ترین قنات های جهان
معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی از حضور دکتر گل افشان رئیس سازمان جوانان در جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد خبرداد.
علیرضا معین زاده معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت:دکتر گل افشان در مسیر بازدید از جمعیت هلال احمرخراسان جنوبی به صورت سرزده از شهرستان گنایاد نیز بازدید نمود.
دکتر گل افشان با اشاره به اجرای طرح های ابلاغی از سوی سازمان جوانان ،اظهار داشت:انجام صحیح وبه موقع اینگونه فعالیتها باعث پویایی و ایجاد انگیزه در اعضا جوانان می شود.
وی با اشاره به اینکه اعضای جوانان بدون هیچ چشمداشتی در سخت ترین شرایط با هلال احمر همکاری دارند،گفت: برگزاری اردوها های فرهنگی ، آموزشی و تفریحی می تواند در ایجاد انگیزه و توانمندسازی اعضا جوانان بسیار موثر باشد.
همچنین نرگس افرادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد ضمن بیان این نکته که گناباد به جهت اینکه دروازه ورودی استان خراسان رضوی از جانب جنوب و حنوب شرق کشور است،خاطر نشان کرد: هر بوم و منطقه ای باتوجه به ظرفیت های ویژه در زمینه های فرهنگی-گردشگری-اقتصادی و... این توان را دارد که در حیطه های عملیاتی از وجود جوان هایی بهره ببرد که متخصص به این امور هستند.
وی افزود: سازمان جوانان این نعمت الهی را از ابتدا داشته و انشاالله که نظر مجموعه جمعیت نیز بر شناسایی و بکار گیری این ظرفیت جلب شود.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی