امروز: ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ يکشنبه ۲۵ خرداد ساعت ۱۳:۴۴ کد مطلب: 58477
 برگزاری پنجمین دوره مجمع جمعیت هلال احمر خواف
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از برگزاری پنحمین انتخابات مجمع شورای اجرایی و بازرس هلال احمر خبر داد. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تقدیر و تشکر از حضور با شکوه اعضا در انتخابات اظهار کرد: انتخابات شورای اجرایی و بازرسی جمعیت هلال احمر در بیست و سوم خرداد ماه همزمان با سراسر کشور با حضور حداکثری اعضا در شهرستان برگزار شد. وی ادامه داد: در این دور از انتخابات مجموعا 9نفر کاندید شدند که 7 نفر برای شورای اجرایی و2 نفر برای کسب کرسی بازرسی این جمعیت در شهرستان تلاش کردند. رمضانی بیان کرد:در این انتخابات 800 نفر داوطلب فعال واجد شرایط رأی گیری در شهرستان داشتیم که از این تعداد اعضای افتخاری و دواطلب، 9 نفر نامزد شوراهای اجرایی و بازرسی شده بودند. وی درادامه افزود:داوطلبان این جمعیت هر چهار سال یکبار می‌توانند برای عضویت در شورای اجرایی یا قبول مسئولیت بازرسی در این شورا، اعلام آمادگی کرده و یا به عنوان رأی‌دهنده گزینه‌های مورد نظر خود را انتخاب کنند. رئیس جمعیت هلال احمر خواف در پایان از زحمات چهار ساله اعضای شورای اجرایی قبلی آقایان متولی .محمد دوست.ترابی.خیزایی.و بازرس جمعیت سرکار خانم خزایی که طی این چند سال همراه همیشگی هلال احمر بودند تقدیر و تشکر کرد و برای اعضای جدید شورای اجرایی اقایان زنگنه.عاشوری.تدین.خزایی و بازرس اقای اسدی ارزوی موفقیت کرد. گفتنی است در این دوره از انتخابات مجمع 290نفر از داوطلبین واجد شرایط حضور داشتند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی