امروز: ۱۳۹۹/۷/۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۱۱ مرداد ساعت ۷:۴۳ کد مطلب: 58778
 نشست هم‌اندیشی مربیان جست و جو و نجات شهری (آوار) برگزار شد/ضرورت بازآموزی، به روز رسانی و یکسان سازی محتوای آموزشی

نشست ویدئوکنفرانس مربیان مربیان جست وجو و نجات شهری (آوار) سراسرکشور با حضور معاون برنامه‌‌ریزی و آموزش‌های تخصصی، رییس اداره آموزش های تخصصی و کارشناسان سازمان امدادونجات برگزار شد.

به‌گزارش روابط‌عمومی سازمان امدادونجات، حمیدرضا اسکاش در این نشست گفت: کشور ایران یکی از ده کشور حادثه خیز دنیا به شمار می رود .هر ساله بلایای طبیعی همانند زلزله، سیل، طوفان و آتش سوزی قسمتهای مختلفی از جهان را گرفتار می کند. وقوع بلایای طبیعی، نظیر سیل و زلزله، توفان و گردباد و... اکثراً تأثیرات مخرّبی بر سکونت‌گاههای انسانی باقی می گذارد و تلفات سنگینی بر ساکنان آنها وارد می سازد و باعث مرگ و میر، رنج و اندوه بیش از حد انسان و صدمات مادی بسیار زیاد می شود. 

معاون برنامه‌‌ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امدادونجات گفت: مربیان جست‌وجو و نجات در آوار به دلیل تربیت امدادگران و نجاتگران و از آنجاییکه امدادگران و نجات‌گران با حضور در کلاس درس این عزیزان با اصول و  روش نجات در اینگونه حوادث آشنا می شوند می بایست با فنون و روش های جدید در این زمینه آشنا باشند

وی افزود: این مربیان باید بتوانند ضمن حضور در عملیات ها در کنار دیگر تیم ها بعنوان راهنما، در دوره ها  مطالب و آموزه های بروز و علمی را به فراگیران آموزش دهند.

در این نشست ویدئو کنفرانسی، مربیان جست‌ وجو و نجات شهری (آوار) 31 استان مشکلات و چالش های خود را  از قبیل، عدم برگزاری دوره های بازآموزی، هماهنگ نبودن سرفصل های آموزشی با نیازهای روز، عدم شرکت مربیان در عملیات های امداد و نجات، نبود فضای آموزشی مناسب و ...مطرح کردند.

محمد علی کاووسی، رئیس اداره آموزش های تخصصی در حاشیه این نشست با تشکر از ارائه‌ی پیشنهادهای خوب مربیان، گفت:  تعداد 90 نفر از مربیان جست‌وجو و نجات در آوار جمعیت هلال احمر در این نشست ویدئو کنفرانسی حضور پیدا کردند که که ضمن مستند سازی مطالب مطروحه توسط کارشناسان حاضر در جلسه،چالش‌ها و راه‌کارهای احصاء‌شده، اولویت‌بندی‌ و برنامه ریزی لازم در این خصوص انجام خواهد شد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی