امروز: ۱۳۹۹/۸/۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور ساعت ۱۳:۶ کد مطلب: 59080
 امضای تفاهم نامه همکاری میان جمعیت هلال احمر و بانک ملت/ تاکید بر پرداخت تسهیلات ویژه به امدادگران و داوطلبان


تفاهم نامه همکاری جمعیت هلال احمر با بانک ملت صبح امروز چهارشنبه 26 شهریورماه امضا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر کریم همتی در جلسه انعقاد تفاهم نامه همکاری با بانک ملت، گفت: بخش عمده ای از خوشنام بودن بانک ملت مربوط به سرمایه پرسنلی بانک ملت است. همواره برخورد خوب و شایسته ای داشته اند. برخورد های حسنه در بانک ملت به نحو احسن وجود داشت.

وی درباره افزایش مبلغ تسهیلات برای امدادگران، داوطلبان و جوانان هلال احمری، افزود: با توجه به اینکه تسهیلاتی که برای امدادگران، داوطلبان و جوانان هلال احمر پرداخت می شود، مبلغ 5 میلیون تومان است، درخواست داریم تا مبلغ تسهیلات برای این افراد افزایش پیدا کند. وقتی امدادگری با 500 تا 700 هزار تومان در ماه که حق ایاب و ذهاب وی محسوب می شود، در خوشی و ناخوشی در حال خدمت به مردم است، لازم است تا مبلغ وام و تسهیلاتی که به امدادگران و داوطلبان پرداخت می شود، افزایش پیدا کند.

 به گفته رئیس جمعیت هلال احمر، هر جایی که عنوان تسهیلات و وام مطرح می شود باید برای اختصاص آن  به امدادگران نگاه ویژه ای داشته باشیم و اولویت ویژه برای این افراد در نظر گرفته شود. چرا که در سال های آینده در مقابل عدم انجام کارهایی که باید برای این افراد انجام می‌دادیم و اقدامی  انجام ندادیم در پیشگاه خداوند متعال و مردم مسئولیم؛ چرا که برای خدمت به مردم در حوادث و سوانح روی 650 هزار امدادگر حساب ویژه‌ای می‌توان باز کرد.

وی با اشاره به کمرنگ بودن مسئولیت پذیری اجتماعی در مشارکت بانک ملت با جمعیت هلال احمر، افزود: بخش محیطی هلال احمر ارزش وجودی بسیار بالایی دارد و این پایگاه ها در طول روز، توسط صدها نفر مشاهده می‌شود.

دکتر همتی با تاکید بر افتتاح وب کنفرانسی خانه های هلال جمعیت هلال احمر، بیان کرد: فردا 27 شهریور با حضور وب کنفرانسی رئیس جمهوری یک هزار و 400 خانه هلال در سراسر کشور به صورت همزمان افتتاح می‌شود. در این خانه ها آموزش و ساماندهی مردم در زمان وقوع حوادثی مثل زلزله انجام و اقلام امدادی از طریق این خانه‌ها برای ساکنان مناطق حتی در نقاط دور دست تامین می‌شود، بانک ملت می‌تواند در یک پروژه مشارکتی ورود کرده و در زمینه مسئولیت پذیری اجتماعی کار انجام دهد.

 

هلال احمری ها در شرایط سخت به کمک مردم می‌آیند

در ادامه دکتر محمدمهدی بیگدلی مدیرعامل بانک ملت ضمن تقدیر از زمانی که در اختیار ما قرار داده شد تا تفاهم نامه میان بانک ملت و جمعیت هلال احمر امضا شود، گفت:هلال احمر یکی از سازمان های مردم نهادی است که کارهای بسیار ارزشمندی را در جامعه انجام می دهد و در شرایط سخت به مردم خدمت می کند.

وی افزود: جمعیت هلال احمر در هر جایی که مردم از حوادث آسیب دیده اند، حاضر شده و در این شرایط اولین ارگانی که حضور پیدا می کند و مردم با دیدن آن‌ها حالشان بهتر می‌شود، نیروهای مخلص و زحمتکش هلال احمر است.

مدیرعامل بانک ملت با تاکید بر حضور نیروهای هلال احمری در مناطق صعب العبور برای خدمت به هموطنان، گفت: هلال احمری ها برای ارائه خدمات به مردم در بسیاری از مناطق، خطرات را به جان می‌خرند و به مردم جامعه خدمت رسانی می‌کنند. البته ارائه خدمات تنها در داخل کشور نیست و در خارج از کشور هم با نام جمهوری اسلامی ایران به آسیب دیدگان خدمت می‌کنند.

وی  با اشاره به اینکه خدمت به مردم از توفیقات الهی است و نوع خدمتی که شما ارائه می دهید متفاوت و با ارزش تر است، تاکید کرد: در کارهایی که انجام می دهید، خیر دنیا و آخرت در آن نهفته است. ما هم به عنوان یک بانک بزرگ و قدرتمند، خدا را شاکریم و افتخار می‌کنیم که در کنار جمعیت هلال احمر حضور داریم و می‌توانیم از خیر برکت خدمت به مردم توسط هلال احمر بهره مند شویم.

دکتر بیگدلی درباره فعالیت های حوزه مسئولیت های اجتماعی بانک ملت، گفت: بانک ملت یکی از بانک های بزرگ و مطرح کشور است و در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی کارهای متعددی انجام می دهد، به عنوان مثال در حوزه سلامت، مدرسه سازی و بهداشت و درمان ورود کرده است و در زلزله و سیل هم کمک هایی را از محل مسئولیت های اجتماعی انجام می دهد، اما با این حال بررسی های لازم برای انجام مسئولیت های اجتماعی در حوزه هلال احمر را هم انجام می‌دهیم.

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی