امروز: ۱۳۹۹/۸/۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۸ مهر ساعت ۱۴:۲ کد مطلب: 59187
 پیشنهاد نامگذاری آشیانه بالگرد امدادی مشهد به نام زنده یاد کاپیتان وحید/تاکید بر امنیت و سرعت پروازهای امدادی هلال احمر

پیشنهاد نامگذاری آشیانه بالگرد امدادی مشهد به نام زنده یاد کاپیتان وحید/تاکید بر امنیت و سرعت پروازهای امدادی هلال احمر

 

رئیس شرکت هلی کوپتری نوید و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی طی دیداری درباره ضرورت امدادرسانی بهینه به مصدومان در حوادث احتمالی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، کاپیتان منوچهر رسولی؛ مدیرعامل شرکت هلی کوپتری نوید در این دیدار بر لزوم حفظ امنیت پروازها و نیز سرعت در اعزام بالگرد در کمترین زمان ممکن در زمان ممکن تاکید کرد.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی، در این دیدار گفت: به منظور پايين آوردن زمان حضور عوامل امدادی و پوشش مناسب اقدامات امداد و نجات در حوادث و سوانح، مركز امداد و نجات هوایی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی، پروازهای هوايی خود را به مناطق آسيب ديده و متاثر از انواع حوادث را با جديت انجام می دهد.

 

دکتر سید مجتبی احمدی بیان کرد: این مرکز بدون وقفه در تمامی حوادث و بحران‌ها در کنار مردم بوده و خدمت رسانی به آن‌ها را در اولویت خود می‌داند.

 

وی عنوان کرد: ارتقای مرکز امداد هوایی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی باتوجه به وجود بارگاه ملکوتی امام هشتم و زائران فراوانی که هرساله به استان خراسان رضوی و مشهد مشرف می شوند، بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی همچنین در این دیدار، آمادگی این استان را برای نامگذاری آشیانه بالگرد امدادی جمعیت هلال احمر در پایگاه پشتیبانی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر در مشهد به نام کاپیتان اسماعیل وحید، پیشنهاد و اعلام کرد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی