امروز: ۱۳۹۹/۹/۱۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ آبان ساعت ۱۳:۲۳ کد مطلب: 60380
  تقدیر مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی از طرح آمران سلامت هلال احمر در لبیک به فراخوان رهبری
 
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی در دیدار با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از اجرای سریع طرح آمران سلامت هلال احمر در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در فراخوان مجدد داوطلبان و نیروهای مخلص در مقابله با کرونا تقدیر کرد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مهندس حبیب الله آسوده در دیدار با دکتر سید مجتبی احمدی با تقدیر از اجرای طرح آمران سلامت، آمادگی کمیته امداد استان را برای مشارکت در این طرح و نیز در طرح نذر ماسک جوانان هلال احمر استان اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه حدود ۲۰۰ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد خراسان رضوی است،گفت:
علاوه بر مددجویان کمیته امداد و بهزیستی حدود ۳۰۰ هزار خانوار واجد شرایط برای کمک رسانی در سامانه سخا در خراسان رضوی ثبت شدند که لازم است با همراهی و هم افزایی سایر نهادها از جمله هلال احمر، سبدهای معیشتی بیشتری تهیه و حمایت حداکثری صورت پذیرد.

 همچنین در این دیدار دکتر سید مجتبی احمدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی نیز گفت: با توجه به شرایط خاص جامعه در وضعیت فعلی و بحران کرونا برای مواسات اقشار نیازمند می بایست از موازی کاری ها پرهیز کرد و با همراهی و تعامل بیشتر، حمایت از محرومان به صورت هدفمند، صورت گیرد.

 وی از تلاش های کمیته امداد استان در مدیریت طرح مواسات و کمک مومنانه در خراسان رضوی با محوریت نماینده ولی فقیه در استان تقدیر کرد.

شایسته دکر است: در قسمتی از این جلسه، معاون امور داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی درباره روند اجرایی طرح دستیار و فعالیت‌های داوطلبانه هلال احمر استان در تهیه بسته های حمایتی و معیشتی برای اقشار نیازمند و اجرای طرح نذر آب 3 برای کمک به مردم محروم خراسان جنوبی  گزارش داد.

 در خاتمه این نشست لوحهای تقدیر ویژه‌ هلال احمر خراسان رضوی با امضای آیت الله علم الهدی، نماینده ولی فقیه خراسان رضوی و سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور، برای مشارکت در طرح رزمایش مواسات و کمک مومنانه در استان به مدیرعامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه هلال احمر خراسان رضوی، اهدا شد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی